Jump to content
DarkC1oud

Nintendo 3DS Friend Codes

Öne çıkan mesajlar

3DS kullanıcıları, Friend Code'larını burada paylaşırlarsa sevinirim.(Daha önceden böyle bir konu açılmamış sanırım.)

Nintendo FC : 4253-3533-4262

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2079-6717-2741

net'ten multi oynanamıyor sanırım gerçi pek esprisi yok gibi. :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
herkesi ekledim de pilden yemesin diye wireless'ı kapalı tutuyorum genelde. böyle de bir ikilem var. :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Y aliyorum ben bu arada, herkes X aliyor, pre-order'larda da ilerde. Y'nin ozel pokemonlari daha degerli olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cogu ayni ama fark da var. Birinde ek guclu pokemon, birinde ek daha fazla ama o kadar guclu olmayan pokemon gibi. Boss'lar filan da basen degisik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
GERGE said:

Cogu ayni ama fark da var. Birinde ek guclu pokemon, birinde ek daha fazla ama o kadar guclu olmayan pokemon gibi. Boss'lar filan da basen degisik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
GERGE said:

Y aliyorum ben bu arada, herkes X aliyor, pre-order'larda da ilerde. Y'nin ozel pokemonlari daha degerli olur.

x'in geyiği çok güzel be abi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
O dogru:

http://www.eggplante.com/wp-content/uploads/2013/02/pokemon_x_y_boxart__completed__fanmade__eng_jap__by_tr_rich_teh_devil-d5rb8ms.png

Ben Y aliyorum abi, sen de X al. Trade ederiz sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
spoiler mı bilmiyorumda
route değişikliği olabilir diyorlar x ve y için farklı route olduğu için bi kaç farklı pokemon çıkıyor 6.nesil için işte biri johto'dan gidiyor sinnoh'tan bataklıktan falan gibi teoriler var.çok major bi fark olacağını sanmıyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...