Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Team Harris, New Progaming Club

sanver

Öne çıkan mesajlar

harrisi sadece dt ile yendiğim raporlarını kimden aldıysan sanver yanlış bilgi vermiş sana. çünkü biz harrisle maç yaparken bir bugtan dolayı aynı maçta nalra ve garimtoyuda görüyorduk. bu bugı yıllarca çözemedik. çünkü garimtonun carrierlar ve nal_ranın dragonlar harrisi hep yok ediyordu. nasıl fb 12 yıldır gsyi evinde yeniyorsa bende 12 yıl turnuvalarda harrisi elemişimdir. canlı şahitlerim var. hatta can düşmanım swarm kurana el bastırabilirim o derece.

bu arada dip not: harrise yenilirseniz dünyanın en kültürlü adamısınız. yenerseniz en hırbo en kültürsüz adamsınız. yanlışım varsa düzeltin birader...
Sosyal ağlarda paylaş

harristhegosu said:

Yönetim kurulu olarak , memphis vs sleeep galibinin takima katılabilecegi kararını aldık.

Simdi sıra Tuna ile Turush'un. Eminim yüzlerce sebep bulacaklardır oyun atmamak icin.

turus gayet net bajanak , adamın hakkını yeme

Sleeep said:

menfıs belirle tarihi bo5, 3-1 döviyim seni :P (o bir de avans)

memfis kuru gürültü yapma topicde birader maç atacaksan at
Sosyal ağlarda paylaş

oyman(q) gene kaliteni belli etmeye basladın birader.
yani ben geyige vurdukca , sen ciddi ciddi uzun cumleler kurmussun falan.

12 sene , fb-gs sacmaliklarini zaten heralde sen yazmadin.

en fazla 1 turnuvada elenmişimdir sana , oda cok baslarda , bak 1 diyorum sana.

1 kere diyorum cunku seni hayatimda herhangi bir broodwar turnuvasinda ceyrek finalde bile gormedim , ehh ben her turnuva final falan oynuyordum .
Sen degil miydin 2003 WCG'de Broodwar'dan umidi kesip Age of empires kasan ?

zaten oyunu adam akilli 2001'de basladik. 2003-2001 = 2

nerde lan 12 sene ?

2003'te biz broodwar kasarken ihtimallen benim replyleri falan izliyordun , aramizdaki fark o kadar acikti. Yani alakamiz yoktu , bak cok iyi oynuyordum falan demiyorum ama sen inanilmaz kotuydun , yetisemiyordun diger oyunculara.

Artik bole bos konusarak manipüle etmeye calisman zaten neyin ne oldugunu gosteriyor.

Hepsini gec topicteki geyigi anlayamassin birader , aç bastan oku ne yapilmiş , muhabbet ne , insanlar ne konusuyor falan.

Hayatim sizin o geri tayfaya nasihat vermekle gecti be.

Huun , su oymaninin postunu sildikten sonra bunuda sil abicim , seviye yükseldi.
Sosyal ağlarda paylaş

@harris fb-gs olayını da ben espri olsun diye söyledim. sen her söylediğimi ciddiye alıp uzun uzun şeylere yazmışın. ilk cümleden sonra okumadım. bundan sonra seni muattap alıp şaka da yapmayacağım. sen taşşak yapınca bişe yok ben yapınca ciddi mi oldu? ilginç adamsın vesselam.

ayrıca egonda süper. size nasihat veriyordum onu yapıyordum bunu yapıyordum gibi. herkes senin iyi oyuncu olduğunu biliyordu ama piceyüzün seni finalde ezmesine üzülmüştüm şimdi sevindim. bu ego'yla 2.ci olman iyi olmuş birader.
Sosyal ağlarda paylaş

Team Harris gücüne güç katmaya devam ediyor.Alemin en iyilerinden Serdar "sQu" Demir ile anlaşmış bulunmaktayız.Kendisi boş mukaveleye imza atmıştır.

Ayrıca Team Harris olarak kendisini Starcraft 2 takımının kaptanlığına getirdiğimizi açıklamaktan gurur duyarız.

Team Harris Yönetim Kurulu
Sosyal ağlarda paylaş

ownagefactor bi maçımızıda çok iyi gidiyordu ama ben sonlara doğru kızıp azıcık ciddiye alınca şöyle replikler çıktı ortaya:

00:17 [All] OwnageFactor: ama moruk marin king gibiyim dimi ya
00:27 [All] SeksyZerg: kontrol cok kötü
00:34 [All] OwnageFactor: benim mi
00:35 [All] OwnageFactor: oha
00:40 [All] SeksyZerg: ewt
00:46 [All] OwnageFactor: ne kötülügünü gördün be
00:55 [All] SeksyZerg: panik yapıyosun
05:29 [All] BLooD: korku filmi gibi walla
14:31 [All] OwnageFactor: 4 fps
14:31 [All] OwnageFactor: ak
23:35 [All] OwnageFactor: moruk bogdun ya
24:14 [All] OwnageFactor: agir bogdun yani
28:37 [All] OwnageFactor: boguldum ak
28:38 [All] OwnageFactor: gg

replay açılıyor mu denemedim ama isteyen buradan izleyebilir şiddetle tavsiye ederim çok zevkli bir oyun.. http://178.79.189.26/164688
Sosyal ağlarda paylaş

Seksyzerg çabaları

seksyzerg said:
ownagefactor bi maçımızıda çok iyi gidiyordu ama ben sonlara doğru kızıp azıcık ciddiye alınca şöyle replikler çıktı ortaya: 00:17 [All] OwnageFactor: ama moruk marin king gibiyim dimi ya 00:27 [All] SeksyZerg: kontrol cok kötü 00:34 [All] OwnageFactor: benim mi 00:35 [All] OwnageFactor: oha 00:40 [All] SeksyZerg: ewt 00:46 [All] OwnageFactor: ne kötülügünü gördün be 00:55 [All] SeksyZerg: panik yapıyosun 05:29 [All] BLooD: korku filmi gibi walla 14:31 [All] OwnageFactor: 4 fps 14:31 [All] OwnageFactor: ak 23:35 [All] OwnageFactor: moruk bogdun ya 24:14 [All] OwnageFactor: agir bogdun yani 28:37 [All] OwnageFactor: boguldum ak 28:38 [All] OwnageFactor: gg replay açılıyor mu denemedim ama isteyen buradan izleyebilir şiddetle tavsiye ederim çok zevkli bir oyun.. http://178.79.189.26/164688

bajanak zaten sende , benden daha çok OwnageFactor replayi var farkındayız , bol bol oturup kasarsın

bu repin yanına TEK WINIM diye not alda , digerleri arasında karışmasın , yanlıslıkla onlardan birini postlama bi dahakine

postunla vermek istediğin mesaj da ; ownagefactoru yendim , sonra üstüne 1 milyon ladder attım , turnuvada gittim aynı adama 2-0 yenildim , gelişemiyorum yardım edin ?
Sosyal ağlarda paylaş

moruk ben sidik yaristirmiyorum kimseyle, nezaman nerde istersen oyun atariz np.. oynadigimiz toplam oyun sayisi bikactane zaten yari yariya win lose vardir ya da yoktur oturup hesaplamadim hic. Bu repi de cok zevkli oldugu icin koydum ama cidden cok keyifli herkes izlesin (: ayrica sana karsi oynadigim oyunlarda gercekten kizarak sonlara dogru ciddiye alip kastigim tek oyun olarak dip not girebilirim. Sen de kazanirsin tabi alinma okadar. Ayrica benim attigim ladderlar niye bukadar batiyor her firsatta dile getirme cabasindasin? ladder atmak bos is ben de bos is yapiyorum. Neyse uzatma for fun iste otur izle eksiklerini gor sıkıntı yok (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...