Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Team Harris, New Progaming Club

sanver

Öne çıkan mesajlar

Akşam saat 18:00 sularında başlayıp 21:00 'da bitirdiğimiz yönetim kurulu toplantısı sonuçlarını şu şekilde özetleyelim.

seksyzerg ; sayısız miktarda ladder atıp çılgınlar gibi kastığı halde , ggcupda ownagefactor'e 2-0 yenildiği için takıma layık görülmemiştir.
2-1 yenilse yine düşünürdük, ama 2-0 komik geldi.

Sleeep , bir turnuvada çok iyi gidiyordu, sonra aniden elendiğini öğrendik. Meğersem Harris'e denk gelmiş .s.s..s:s
Haliyle kendilerine olumsuz cevap vermek durumundayız.

Darkswarm : kendilerine , ownagefactoru alakasız bi accountta "eskilerden Kaiser" olarak tanıtarak maç attırmıştık. Sayın Swarm , korkunç bir şekilde OwnageFactor'e yenildi ve kaiser'e yenildiğini düşünerek " diamond lig adama yenildim" triplerine girerek psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalmıştır. Bu sorunlar neticesinde kendisini takıma almamız mümkün değildir.Ayrıca kendisi oynanan bir 4v4 maçında aniden haritadan silinerek yok olmuştur ve şu an kayıptır. Bulana bir adet Hots key hediye edilecektir

Oyman ; sc1 döneminde harris'i sadece dark templar rush yaparak yenebildiği için , gözümüzden düşmüştür. Dark templar rush yapmadan harris'i yenebilecek kıvama gelirse , belki düşünürüz ama şu an için kendisini takıma kabul etmemiz söz konusu değildir.

memphis'in , kendi canlı yayınında ownagefactor tarafından çoğu kez snipelanarak ayarı aldığını bizzat Team Harris Yönetim Kurulu olarak kendi gözlerimizle görmüş bulunmaktayız ve akabinde kendisini reddetmek durumundayız.

Team Harris Yönetim Kurulu
Sosyal ağlarda paylaş

sanver said:

Oyman ; sc1 döneminde harris'i sadece dark templar rush yaparak yenebildiği için , gözümüzden düşmüştür. Dark templar rush yapmadan harris'i yenebilecek kıvama gelirse , belki düşünürüz ama şu an için kendisini takıma kabul etmemiz söz konusu değildir.

worker'ların ilk minerali toplamasıyla başlar oyun eğerki blizz baba dark koymuşsa oyuna oyman kardeşimizde Harrisin tutamayacağını anladığı bir maçta bunu yaptıysa bence bir kez daha gözden geçiririn derim

gerekirse rüşvette veririz (StarJeveled te bütün achilerini tamamlarız. ) :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...