Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Team Harris, New Progaming Club

sanver

Öne çıkan mesajlar

415 gün once oynanan bir maçın replay'i ile ego tatmini yapmaya çalışman garip olmuş. Biz Team Harris olarak turnuva sonuçlarına bakarız. Çünkü en ciddi ve focus maclar turnuvalarda oynanır. En net sonuçlar orda elde edilir.

Ayrıca turnuvada ayarı aldığın adama eksiklerini gör gibisinden şeyler söylemen , ciddi anlamda komik olmuş. Kendin de fark etmişsindir gerçi bu komikliği. Editlemek istersen hala geç değil huehuehue. ;DDDDDDDdddddddddd xDDDDéééééééé

Sonuç olarak Team Harris'e layık görülmediniz. Diğer başvurularınızda başarılar... (((((((:
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi bi replayi izliyim dedim.(belki zorlamıştır da takıma alabiliriz hani) sonra bi baktım ki 415 gün önce.ardından daha önceki açıklamamızda belirtilen maça göz gezdirdim.turnuvada eşleşmişler.tarih zergün en op olduğu zamanlara denk geliyor.bizim ownagefactor kazımış 2-0 komik geldi dediğimiz gibi.
yaw arkadaş madem zergün en op zamanında yenemiyodun.şimdi nasıl yencen de takıma girme vizesi alcan????????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

Huzeyfe said:

415 gün once oynanan bir maçın replay'i ile ego tatmini yapmaya çalışman garip olmuş. Biz Team Harris olarak turnuva sonuçlarına bakarız. Çünkü en ciddi ve focus maclar turnuvalarda oynanır. En net sonuçlar orda elde edilir.

Ayrıca turnuvada ayarı aldığın adama eksiklerini gör gibisinden şeyler söylemen , ciddi anlamda komik olmuş. Kendin de fark etmişsindir gerçi bu komikliği. Editlemek istersen hala geç değil huehuehue. ;DDDDDDDdddddddddd xDDDDéééééééé

Sonuç olarak Team Harris'e layık görülmediniz. Diğer başvurularınızda başarılar... (((((((:

Oynanan en son hots 1v1 turnuva sonuçlarına bi göz gezdir ozaman dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

sanver said:

ya şimdi bi replayi izliyim dedim.(belki zorlamıştır da takıma alabiliriz hani) sonra bi baktım ki 415 gün önce.ardından daha önceki açıklamamızda belirtilen maça göz gezdirdim.turnuvada eşleşmişler.tarih zergün en op olduğu zamanlara denk geliyor.bizim ownagefactor kazımış 2-0 komik geldi dediğimiz gibi.
yaw arkadaş madem zergün en op zamanında yenemiyodun.şimdi nasıl yencen de takıma girme vizesi alcan????????????????????

:(( doğru zerg ezik şimdi.. şimdi yenersem hayli hayli vize alıyorum ozaman?
Sosyal ağlarda paylaş

Team Harris üyelerinin seksyzerg e laf giydirme çabalarında bulunmasını yasaklıyorum.

Seksyzerg ile aramdaki competitive turnuva ruhunu çılgınlar gibi kıskandıgınızı gözlemledim.

Sizler turnuvaya ÖEEH ÖDÜLLLL VARRR diye giderken , biz tıpkı eski ateşli WCG ortamları(bu bilgi memphisden temin edilmiştir.) gibi birbirimize bilenip ayarı verme ateşi ile yanıp tutuşarak gidiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Team Harris Olarak son bombamızı da patlatıyoruz.
Bu topic başta olmak üzere , yaptığımız bütün geyiklerin , trollüklerin PERDE ARKASINI , ibretlik paylaşım olarak halka açıyoruz.

Turushan "Sleeep" Aktay , başvurusunu yaptı , kabul ettik ve şu an perde arkasını okuyor , kendisi çok memnun kaldı !!!!

Bütün bu kulisleri çevirdiğimiz facebook grup chatine invite alıp herşeyi okuyabilmek için sadece başvurmanız yeterlidir.
Bu perde arkası muhabbetlerinde neler mevcut ?

-Paticikde kimin kime ne şekilde sataşması gerektiğinin tartışmaları. Kulisler ve daha fazlası. ( ornegin harris sen x e sataş cevap gelirse ben ownage e destek verecem geyikleri)
-Genelkültür tartışmaları
-Dizi ve Film yorumları
-Harris'den strateji oyunları nasıl oynanır guide ı
Ve daha fazla birçok şey.

Çeşitli Örnekler :

yok ya yuklenmezler raad ol
SNVER
SENDE ŞEY HAVASINDA YAZACAN
ZERG IMBYKEN TURNUVADA YENILDIN, SIMDI OYUN DENGELIYKEN NASI YENECEN LOL IM SFE
BU HAVADA
GUZEL BISE YAZARSIN

Örnek 2 :
10 kisi msg atmak nedir bi adama
ki gokhan iyi cocuk
en az sizin kadar geyik yapmaya calismiş

Örnek 3 :
+ Hoşgeldiniz, kahveniz nasıl olsun.
- Sade lütfen.
+ Sa.
- As.

Ve bunun gibi daha 3000 mesaj.

-Team Harris Yönetim Kurulu
Sosyal ağlarda paylaş

Team Harris Starcraft II takımı oyuncu arayışına devam etmektedir.Bir dahaki sezon alınacak Klan Ligi'nde pay sahibi olmak isteyenler bize ulaşabilir.

Not:Team Harris Progaming Club Grup Chati'ndeki mesaj sayısı an itibariyle 3500 ü geçmiştir.

Team Harris Yönetim Kurulu
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Kusura bakmayın okuyamıyorum buraları fazla. Sizler için saat sanırım 19:30 ama ben birazdan yatıcam. Şimdilik şu kadarını söyleyebilirim Kore serverından çıkmıyoruz. Yakında ülkemizin sarsılan imajını düzeltmek olabilirse üzerine koyabilmek için Team Harris bayrağı adı altında Avrupa'yı sarsmaya geri döneceğiz.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Hepinizi selamlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...