Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alkollüyken polis cevirmesi gördüğünüzde yaptığınız saçma hareketler

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

Xaenin said:

Yani ben de alkol kullanan bir insanım ama hayatımda içmeye çıkacağım zaman araba almadım. Ki biliyorum merkezi yerde oturuyorsun o yüzden ağlama hiç. İnsan üşenir lan araba park etmeye falana filana dışarı çıkarken. Bin taksiye git.

içmeye çıkmadığın fakat arkadaşına denk gelip 1 - 2 bira içtiğin olmadı yani ?

içmeye çıktığım zaman ben de araba ile çıkmıyorum. o gün denk gelmişti, bilinçsiz sürmeyeceğimden ve başkalarının hayatını tehlikeye atmayacağımdan emindim, yakın da bir yere gidiyordum.

Bir anda önüme çıktılar, üç kişiydiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

-Deno- said:

Xaenin said:

Yani ben de alkol kullanan bir insanım ama hayatımda içmeye çıkacağım zaman araba almadım. Ki biliyorum merkezi yerde oturuyorsun o yüzden ağlama hiç. İnsan üşenir lan araba park etmeye falana filana dışarı çıkarken. Bin taksiye git.

içmeye çıktığım zaman ben de araba ile çıkmıyorum. o gün denk gelmişti, bilinçsiz sürmeyeceğimden ve başkalarının hayatını tehlikeye atmayacağımdan emindim, yakın da bir yere gidiyordum.

Ahahahhahahahhahahha :D
Sosyal ağlarda paylaş

2 kere az alkollüyken üfleyip 0 çıkmışlığı var. 2.'sinde dedim polise sizin alet bozuk diye, arada oluyor dedi

bi keresinde de limitin altında alkollü çıktı. onda da ehliyet falan alıp bi kağıta not aldı bişeyler devam ettirdi sonra

bi kere adam alkol varmı diye sordu, yok dedim. devam ettirdi

bi kere arkadaşı çevirip garip bi muhabbet üstüne devam ettirdi (ki sınırın kesin üstünde çıkardı üflese)

bi kere çevirmeyi görmezden geldim (bu uzunca bi süre kafamı meşgul etti) ama bi sıkıntı çıkmadı sonra

bunların hepsi bi dönem içinde oldu aslında, artık biraz akıllandım arabasız çıkmaya çalışıyorum genelde. bi de bu aralar iyice çoğaldı denetlemeler, bazı bölgelerde tüm çıkışlarda falan var neredeyse
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

-Deno- said:

Xaenin said:

örnek bir vatandaşsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...