Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

brou said:

Fistan said:

yeğen.

bir de alkolde zom olunuyor demissin
ben ot icince nasil olunuyor onu merak ediyorum noyzura
onu da deneyimlerini aktarabilir misin
asit ve mantar kullandiysan onlari da yaz

ot nasil iciliyor bi de sigara gibi mi en iyisi

özcan sen 10 seneden fazladır uyuşturucunun her türlüsünü kullanmıyor muydun?
seneler önce yurtdışından lsd getirip festivallerde satan arkadaşın kubilay uyuşturucudan ölmedi mi?
hatta polise yakalandın 4-5 yıl evvel yalvar yakar kurtulmadın mı?
şimdi gelmiş uyuşturucu üstünden milletle daşak geçiyorsun.inan bir bok anlamıyorum senden.
zeki akıllı adamsın, halin vaktin yerinde, gezdin gördün, tamam ama sen manyak mısın lan gelmiş forumda çoluk çocukla uğraşıyorsun?

Kubilay şu ortamdaki en gereksiz adamdı. Hem sanki herkesin kaldırabileceği birşeymiş gibi sorumsuzca herkese dağıttı para kazanmak için ve eline yüzüne bulaştırdı. Hem de yakalanınca bütün camiayı polislere sattı , bütün arkadaşlarını fişledi. Fistanın kankası olduğuna şaşırmadım.

Psy nooblar sizi
Sosyal ağlarda paylaş

NaturalSpringWater said:

oh
çoluk çocukla uğraşıyorsun dediği adamın dünyanın en random wannabe troll olması da apayrı hoşuma gitti.

Ben troll değilim bu yüzden wannabe de değilim.

Bu bahsedilen olaylar olurken ben krallar gibi takılırken ortamın noobları polislerle cebelleşiyordu anlatıldığı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

NaturalSpringWater said:

oh
çoluk çocukla uğraşıyorsun dediği adamın dünyanın en random wannabe troll olması da apayrı hoşuma gitti.

Bu bahsedilen olaylar olurken ben krallar gibi takılırken ortamın noobları polislerle cebelleşiyordu anlatıldığı gibi.

hacı ayıp ettin şimdi .
sana mı dedim fistana dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Madalyaya gerek yok kendim oluşum zaten yeteri kadar tatmin edici.

Ama trde iki trip yaşayan şark kurnazı tipler para kazancam diye durumları abuse ederken hem ortama, hem kendilerine hemde alakasız tiplere sorun oluyorlar yakındığım durum bu.

Belirtiğim şey ise ortamın noobları şimdi adam olmuş gibi burda kendilerince testis geçiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

NaturalSpringWater said:

Noyzura said:

NaturalSpringWater said:

oh

hacı ayıp ettin şimdi .
sana mı dedim fistana dedim.

Pardon kenkx adam çoluk diye beni kastedince yanlış anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...