Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life 13- 18 haziran İzmir

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

madem anlatılıyor herşey, biraz da ben sıradan bir günümden, deneyimlerimden bahsedeyim madem...

geçen ben de otobüste bi karı tavladım seviştik ayak üstü hemen en arkada. bittikten sonra dedim burada ineyim ben.

indim yürüyorum. yürürken bir kız saat sordu, akabinde sohbet ettik. verdim enerjiyi, dedim seni silkereim lan! dedi çok dobrasın hemen sevişelim. ok dedim hemen kuytu bi yere geçtik. seviştik.

yoluma deva medip arkadaşımla buluştum. bi yere oturduk laflıyoruz. karşı masada kızlar var. ben tabi alfa male, womanizer, chick magnet falanım ya verdim ortama elektriği hormonu. kızlar laf attı zaten bi bahaneyle. arada sohbet başladı. ben bi ona dokunuyorum bi ona. arada arkadaşa da sürtüyorum. abi ayıp olmuyor mu falan diyor bu. sonra kalktı gitti zaten söylene söylene. ben de kıların biriyle masanın altında diğeriyle kasanın yanında seviştim.

sonra evin yolunu tuttum. apartmana girerken kapıcı ile göz göze geldik. abi sevişelim mi? der gibi baktı. yok canım yeter bugün der gibi gülümseyerek karşılık verdim.

eve girdim.
kendimi yağlayıp, karın kaslarımı sayarak uyuya dalmışım...

KAHKAHA ATTIM, imam sen marvel gibi bir şey ol ilerde. çok yaratıcı ve detaycısın, ömrün şen olsun. bak ciddiyim grafikten de anlıyorsun.

bu sadece böyle saçma sapan konular üzerine değil ne bileyim kas adam diye bir şey üret mesela süper kahraman kafası, spor salonunda kas yaparken insan vücudunun zıttırıbıttı'sını keşfedip dünyanın en güçlü adamı olsun tabi bunun bir de kezbanı var. bilinmeyen bir dünya problemi üretip bu adama çözdür, gişe rekoru kırar.
Sosyal ağlarda paylaş

brou said:

Noyzura said:

Kubilay şu ortamdaki en gereksiz adamdı. Hem sanki herkesin kaldırabileceği birşeymiş gibi sorumsuzca herkese dağıttı para kazanmak için ve eline yüzüne bulaştırdı. Hem de yakalanınca bütün camiayı polislere sattı , bütün arkadaşlarını fişledi. Fistanın kankası olduğuna şaşırmadım.

Psy nooblar sizi

Noyan kimin gereksiz olduğunu sen kendin cok iyi biliyorsun aslında.

1- kubilay, özcanın kankası demedim, özcanın arkadaşıydı.onun yaptıklarıyla bir ilgi alakası olacağını hiç sanmıyorum ki o seviyelerde değildir özcan.ayrıca ölmüş birinin arkasından konuşman aslında hiç şaşırtmadı çünkü karakterin buna müsait.kubilayı da tanıdığını hiç sanmıyorum ya
neyse.

2- sen tam bir özentisin, bunu kendin de çok iyi biliyorsun.gelmiş burada enerji, spiritüel falan yardırmışsın araştırdığıma göre.
ulan bunların hepsini kızına platonik aşık olduğun adamın yanında yancılık yaparak öğrendin, gelmiş burada millete anlatıyorsun.
adamdan sonra 2 kez dayak yedin, gerçi dayak yemediğin kalmadı da, 20 TL borç için 10 gün telefonlarını açmayan bi adam olduğun için buna yorum yapmak istemiyorum.
2 ay ortalıktan kayboluyordun ağzın burnun dağılınca.
sonra duyduk ki karate kursuna mı ne yazılmışsın.2. taksiti ödemeyince 3. ay içeri almadılar tabi.
internet kafede unutulan telefonu satan bi adamsın.
karnını doyurmak için insanlara yapmadığın şaklabanlıklar kalmadı şu izmirde.
girmeye çalıştığın tüm ortamlardan dışlandın.
kalacak yerin olmadı evini açtı insanlar, sen gittin onların pantolon ceplerini karıştırdın.
ahah bir de seks muhabbeti yapıyorsun.özenti özentiyi alsancakta bulur..özenti kezbandan bol birşey yok izmirde bunu sen de biliyorsun.
o dayak yediğin adamın yamaha chopper'ını yıkayıp parlatıp fotoğraf çektirirdin.
şimdi o adam bile enerji menerji aklı başına geldi, yat dekorasyonu yapıyor, binlerce lira para kazanıyor. senin neyin var ?
3- ben burda özcan'ın neden onunla bununla uğraştığını merak etmiştim.
çünkü burada ferrarisi olan adam var, microsoftta çalışan adam var, porsche'de çalışan adam falan var, biliyorum, özcanın da bi mesleği var aynı onklar gibi 30 dan fazla ülkeyi gezmiş görmüş, gayet akıllı ve zeki birisi.
bilmeden bir de gelmiş psy nooblar falan demişsin başkasının üzerinden.
pardon ama noyan senin neyin var ? özentilikten ve başkasından aldıklarını internette başkalarına yutturmaktan başka?
4- özcanı seviyorum ama neden böyle bir yerde senin gibi çapulcular ile muhattab oluyor anlayamıyorum, zaten sadece daşak geçiyor sanırım ama neden? çünkü seni donunda sallayacak bi adam her türlü şart ve ortamda.
onun adına üzülüyorum seninle dalga geçmesine rağmen muhattab olması durumuna.

senin de hiçbir şeyin olmaması nedeniyle intihara sürüklenmeni istemem tabi.
dikkat et kendine.
karate marate internet forum falan takıl ego falan işte.

adam ne patileaks yapmış lan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...