Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizi böyle taniyorlar.

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

valla şimdi onu dicektim. biz buyuz zaten abi lol

gerçi sen farklı bi manada demişsin de yani "BİZİ BÖLE TANIYLAR BİZ BÖLE DEYİLİK GERÇEK TÜRK BU DEYİL" demenin manası yok. TÖRKLÖRÖ BÖRBÖR DÖYÖLÖR, derler tabi barbarız çünkü LEL

bu mantıkla irlanda'nın tamamı barbar. barbar demelerinin sebebi kavga etmek değil. ırkça hareketlerin konuşmaların bakışların bile rahatsız edici boyutta olması.

hollandaya exchange olarak gitmiştim ben lisedeyken. orda türküm dediğim zaman birçok insan gözünde o bakış yok diyodu. sakinsin diyolardı vs vs.

otun serbest olduğu ülkede bize ilk günden türkler lisenin girişinde ot satmaya çalıştı üzerine pay koyup. türkler bu yüzden barbar kavga ettikleri için değil. hiçbir kuralı saymıyor adam sıfır

ingilteredeyken sanırım 2-3 kere falan korna duydum toplamda 2 tanesi arkasından beline kadar bir adamın camdan çıkıp türkçe küfretmesiyle sonuçlandı. e bu barbar
Sosyal ağlarda paylaş

Cocuga sebepsiz yere "sözde birsey demis onu da belli ki kendi arkadaslari salladi" satasiyor. Ortada bir durum yok yani. Küfür ve hakaret de yok alman cocuk tarafindan. Burnunu kanatmam koparirim gibi tehditler.

Ardindan pesinden kosmasinin sebebi de sana küfür etti diyolar. Sonra saka ben dedim o demedi diyo eleman. Zaten arada türkce küfürler geciyo. Ki cocugun kendisi de almanca konusamiyo dogru düzgün. Türkceyi bile düzgün konusamadigina bahse girerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Noyzura said:

Flameoffear said:

Ya hiç mi velet kavgası görmediniz. Çocukken kavga etmediniz.

çocukken kimseye sorun çıkarmama rağmen tipim farklı diye çok dalaştılar bana ama hep bir şekilde ciddi yaralar almadan kurtuldum.

ama bir gün kalabalık bir grup "artizmizin?" diye linç edercesine dalmışlardı o olaydan sonra asla eskisi gibi olamadım. içimdeki agro barı aktif oldu ve şiddete karşı bir merakım oluştu. Ama güçlüyüm diye asla onlar gibi başkalarına durduk yere sataşan biri olmadım . olamam..

bu öm olucakti ama neyse.

no troll all real i was born this way sweet dream are made of this ?
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

Xenocide said:

gerçi sen farklı bi manada demişsin de yani "BİZİ BÖLE TANIYLAR BİZ BÖLE DEYİLİK GERÇEK TÜRK BU DEYİL" demenin manası yok. TÖRKLÖRÖ BÖRBÖR DÖYÖLÖR, derler tabi barbarız çünkü LEL

bu mantıkla irlanda'nın tamamı barbar. barbar demelerinin sebebi kavga etmek değil. ırkça hareketlerin konuşmaların bakışların bile rahatsız edici boyutta olması.

hollandaya exchange olarak gitmiştim ben lisedeyken. orda türküm dediğim zaman birçok insan gözünde o bakış yok diyodu. sakinsin diyolardı vs vs.

otun serbest olduğu ülkede bize ilk günden türkler lisenin girişinde ot satmaya çalıştı üzerine pay koyup. türkler bu yüzden barbar kavga ettikleri için değil. hiçbir kuralı saymıyor adam sıfır

ingilteredeyken sanırım 2-3 kere falan korna duydum toplamda 2 tanesi arkasından beline kadar bir adamın camdan çıkıp türkçe küfretmesiyle sonuçlandı. e bu barbar

Turklere barbar denmesinin sebebi bu degil. Yerlesik duzen yerine gocebe hayati yasayip te ebesnininkinden anadoluya kadar gelmemiz.

Yani Barbar : gocebe

Su anda anlamini yitirmis oldugunu zannedenler olabilir. Uyarin.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

Noyzura said:

Flameoffear said:

Ya hiç mi velet kavgası görmediniz. Çocukken kavga etmediniz.

çocukken kimseye sorun çıkarmama rağmen tipim farklı diye çok dalaştılar bana ama hep bir şekilde ciddi yaralar almadan kurtuldum.

ama bir gün kalabalık bir grup "artizmizin?" diye linç edercesine dalmışlardı o olaydan sonra asla eskisi gibi olamadım. içimdeki agro barı aktif oldu ve şiddete karşı bir merakım oluştu. Ama güçlüyüm diye asla onlar gibi başkalarına durduk yere sataşan biri olmadım . olamam..

aynısı. okul çıkışında ortaokulda başkalarıyla kavga etmeye gelenler varmış falan. ortaokulda saçım uzundu benim özel okuldu vs. tokası var lan diyip daldılar alakam yok böyle.

şu anda o zamana göre kik bokstu bilmemneydi kolay kolay dayak yiyen bir adam değilim. sokak hayvanlarına davranışları yüzünden az insanı rezil etmedim kaç kere karakolluk oldum 2 kere disiplinlik oldum falan. ama kimseye saldırmıyorum gidip BÖHEAÖEAH diye.

ama o videodaki çocuk sataşan adam olacak. sağa sola saldıran tiplerden olacak yani duruşundan belli rahatsız. çocuk kavgasıyla aralarına alıp sakin sakin konuşan bir çocuğun dövülmesi arasında baya fark var lakin çocuğada birşey olmuyor farkındaysanız vursa vurur. ne konuşuyolar orda almanca çevirsin biri

dövüş bilmek şart ya. geri vites yapmadıkça sana gelen bir kaç beceriksiz/eğitimsiz vuruş oluyor ki onları rahatlıkla engelliyorsun. Kavga aslında %20 oranında fiziksel zaten gerçekten dövüş eğitimi almış vurdumu oturtant pro tipler yoksa.

geri kalanı uo'da skill kasma boksu gibi parry miss parry miss 5 hp gitti parry miss parry
Sosyal ağlarda paylaş

işte düşün şimdi sana bütün dünya götüyle bakıyor. sende gidip kürtlere götünle bakıyosun.

halbuki kumaş aynı. kürtler PKK'dan oluşmuyor bu arada.
ama geri kalan kürt türk aynı. doğuluyla kürdü karıştırdığınız için genel olarak böyle salak salak laflar ediyosunuz.

cahilin ırkı olmaz. cahil cahildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

dfshfg

Finklorpeyniri said:

Xenocide said:

Turklere barbar denmesinin sebebi bu degil. Yerlesik duzen yerine gocebe hayati yasayip te ebesnininkinden anadoluya kadar gelmemiz.

göçebeliğimiz mi kaldı ya? kurala uymayan adama barbar diyor herif. kışın şehirde yazın yaylada mı geziyor avrupadaki türkler?
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba

kucuk cocuk gercekten yetenekli fakat ne yazikki bu yetenegini kotu yonde kullanmakta bu kullanisi umarim shifu su farkeder ve cozum yollari bulup anger ini pasifize edecek yollarla tanistirir o kisiyi cunku yaptigi sanat vuruslari shifu su oldugunu gosteriyor(-.-)
Sosyal ağlarda paylaş

babasının alman adamın köleliğini yaptığı türk çocuk aynı zamanda büyüyünce kendisinin de muhtemelen benzer bi konumda olacağının bilincinde. almanyadaki türk çocuklarının almanlardan daha agresif olmaları şaşırtıcı bir şey değil bu yüzden. 2-3 nesillik düşük sınıf işlerde çalışan ve kültürsüzlükle pekişen bi toplumun ferdi çocuklar. gayet mantıklı yani daha hırçın olması.
almanlara türkleri hırçın ve barbar gösterdikleri için sinirlenen, ekrana kafayı gömmeyi düşünen, türkiye'de yaşayan bir türk çok daha şaşırtıcı aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Finklorpeyniri said:

Xenocide said:

e sen de yitirtmissin abi anlamini. yunan olmayanlara barbar demisler zamaninda adamlar, asil anlami o
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

babasının alman adamın köleliğini yaptığı türk çocuk aynı zamanda büyüyünce kendisinin de muhtemelen benzer bi konumda olacağının bilincinde. almanyadaki türk çocuklarının almanlardan daha agresif olmaları şaşırtıcı bir şey değil bu yüzden. 2-3 nesillik düşük sınıf işlerde çalışan ve kültürsüzlükle pekişen bi toplumun ferdi çocuklar. gayet mantıklı yani daha hırçın olması.
almanlara türkleri hırçın ve barbar gösterdikleri için sinirlenen, ekrana kafayı gömmeyi düşünen, türkiye'de yaşayan bir türk çok daha şaşırtıcı aslında.

şu o kadar saçma bir hipotez ki neresini düzeltsem yine yanlış kalıyor.

ha değinmeden geçemeyeceğim, almanların benim gördüğüm kadarı bildiğin gerizekalı, bilgisayar programı gibi insanlar, hani 3-5inin suratına söylemişliğimde var içinde kaldı muhabbeti olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

işte düşün şimdi sana bütün dünya götüyle bakıyor. sende gidip kürtlere götünle bakıyosun.

halbuki kumaş aynı. kürtler PKK'dan oluşmuyor bu arada.
ama geri kalan kürt türk aynı. doğuluyla kürdü karıştırdığınız için genel olarak böyle salak salak laflar ediyosunuz.

cahilin ırkı olmaz. cahil cahildir.

yok abi biz doğuluyla kürdü karıştırmıyoruz, biz kürde doğulu, doğuluya türk diyoruz.

3 cümleye ayırıp öyle incelerse daha kısa sürer bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

clownbaby said:

şu o kadar saçma bir hipotez ki neresini düzeltsem yine yanlış kalıyor.

ha değinmeden geçemeyeceğim, almanların benim gördüğüm kadarı bildiğin gerizekalı, bilgisayar programı gibi insanlar, hani 3-5inin suratına söylemişliğimde var içinde kaldı muhabbeti olmasın.

lol babası türkiye de daha da kötü şartlarda daha da ucuz bir köle olucaktı ki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...