Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Modem alcam yardım edin topiği

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

kullandığım modem şu: http://www.linksys.com/tr-eu/products/gateways/WAG120N

yan odada bile babam netbooktan net bi şekilde nete bağlanamıyo wirelessla. sürekli kopmalar yaşıyo, bunun üstüne modeme reset attıktan sonra 10dk kadar beklemem gerekiyo nerdeyse bağlantının gelmesi için. modemin şu an bulunduğu odadan çıkarsam tablet falan arada da olsa kopmaya başlıyo netten. çözüm olarak bunu değiştirmeyi düşündüm fakat modem hakkında hiçbi bilgim yok.
200tl civarı bi şey verebilirim, min 2 ethernet portu lazım.

ürün de önerebilirsiniz, şu özellik olsun da derseniz olur bakarım ben hemen. ttnet adsl kullanıyorum, tşk.

edik: resetten sonra internete geç bağlanma sorununun modemden olup olmadığını öğrenmemin bi yolu var mı bu arada? ttnetten eve gelen ekip de, müşteri temsilcisi de MODEMDİR O MODEMDEN KESİN dedi sürekli. eski oturduğum evde böyle bi sorun yoktu mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Snr margin ve signal loss degerlerini gosteriyo mu modemin?

Musteri temsilcisi o degerleri goruyo gerci, hattan olsa hizi dusurup oyle deniolar

Onun disinda linksys in web ayarlari dogru mu? G. Dmt, ppoe ,8-35 vci falan?

ayarlarda bi sorun yok, internetim 8mbite kadar fakat zaten 4mbit veriyolar. 1mbit verdikleri bi dönem de oldu, modemin bağlanma hızı aynıydı yine. bana verdikleri hızla alakası yok, her türlü 10dk civarı sürüyo. göztepede otururken hiçbi sıkıntım yoktu mesela, 8bit alıyodum çatır çatır çalışıyodu. kartala geçtiğimden beri bu sorunlarla uğraşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çözmüşsün ama abi modem budur : Asus N55U http://www.vatanbilgisayar.com/Modemler/asus-dsl-n55u-dsl-n55u-300mbps-dual-bant-3g-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2+-modem/productdetails.aspx?I_ID=65729

Valla modemi değiştirip şunu alıcam ya. Sonunda TRde de satışa sunulmuş. İnanılmaz güzel özellikleri, arayüzü vs.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Çözmüşsün ama abi modem budur : Asus N55U http://www.vatanbilgisayar.com/Modemler/asus-dsl-n55u-dsl-n55u-300mbps-dual-bant-3g-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2+-modem/productdetails.aspx?I_ID=65729

Valla modemi değiştirip şunu alıcam ya. Sonunda TRde de satışa sunulmuş. İnanılmaz güzel özellikleri, arayüzü vs.

Bunun router ini kullaniyorum. Heralde simdiye kadar kullandigim en iyi router. Daha otesini gormedim duymadim.

Rtn56

Tavsiye edilir, dandix modeminiZin uzerine ilac gibi gider
Sosyal ağlarda paylaş

hacıboy git türk telekom müdürlüğüne, eğer fiber/vdsl kapsama alanındaysan bedava modem veriyorlar. geçen bizim airties 5'in üstüne çıkmıyo kopuyo diye şikayet ettik, meğer kapsama alanındaymışız. gelin modem vercez dediler. gittik zte marka vdsl modem verdiler, şu an 15 alıyorum aynı bağlantıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsi geçen hacıboy bensem, bi harita üzerinden BU BİNA KAÇ DESTEKLER gibi bi uygulamasını kontrol ettim telekomun. maks 5 verriz o binaya yazıyodu, hiç kurcalama gereği duymadım ben de zaten 4 olan bağlantıyı. peder sağolsun taşıncakmışız galiba bi de, modemi falan değiştirmediğim süper oldu. bugün ne denişik günmüş hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi telekom sindirdi beni ya. 3 ya da 4 kere göztepedeki interneti kartala taşıtmak için başvuru yaptırdılar. YOK ÇIKMAMIŞ, YOK GELDİK YOKTUNUZ. YOK ADRES GÜNCEL DEĞİL gibi saçma sapan şeylerle. 1 ay boyunca(İKİ GÜN İÇİNDE İNTERNETİNİZ BAĞLANIR MAKSİMUM :)))) internetsiz kaldım günde 2-3 saatimi harcadım telekomla konuşmaya vs. pesettirdiler resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...