Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gran Turismo 6

progamer

Öne çıkan mesajlar

http://img.gawkerassets.com/img/18nrhkdf8f6jhjpg/ku-xlarge.jpg
http://img.gawkerassets.com/img/18nrhl70rd0c8jpg/ku-xlarge.jpg

said:
Gran Turismo 6 is headed for the PlayStation 3 this holiday season.

The game will feature 1,200 cars in its fleet at launch, along with seven new racing locations for a total of 33 tracks (with dozens of layouts.) There are plans for additional cars and tracks as downloadable content after release. The UK's Silverstone Circuit also will appear for the first time.

The statement officially announcing Gran Turismo 6 did not mention a PlayStation 4 version.

PS3 için açıklamışlar. PS4'e çıkacak mı belli değil. Bu Holiday sezonunda çıkar demişler ama ertelemeler ile 2-3 seneye çıkar heralde asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Meh diye baktım ya. GT5'ten sonra pek bi beklentim yok açıkçası.

hayir yani bir yaris oyunu daha fazla ne verebilirki
araba desen 1200 tane
online desen var 2.el desen var tuning desen var hemde en krali var
simulasyon desen var her turlu yaris kosulu desen var e daha ne olabilirdi? twisted metal gibi mi olsun oyun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Valla bilemiyorum, o kadar özelliğe rağmen hiç iyi bi oyun olduğu hissini alamadım ben. Bi şeyler eksik demek ki, Test Drive Unlimited (ilki) çok daha zevkliydi benim için mesela.

gran turismo yu oynarken 900 direksiyon takip time trial oynucaksin amaci o zaten yoksa test drive gibi geziyim iki manzara goreyim degil.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte düşün, cheese arabayı alıp, hemen arkamdaki adama 2km fark takmış bi vaziyette Hawaii'nin çevresini turlamak daha zevkli geldiyse ben daha ne diyem.

Ben benim zevklerime uymuyo diyip geçiştirebilirim belki ama, asıl GT serisinin fanları neden oyunu beğenmedi ona bakmak lazım. Hatta arkadaşa sorayım niye beğenmemiş, GT4'ün başında sabahlayan bi adamdı kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...