Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

monoscope said:

şunu sorucam;

benim yağ oranım %20 çıktı ama göğüs bölgesi aynı gibi olabilir ama göbek ve bel bölümü bu tablodaki %20 değil %25'lik olana benzer bir şekilde görünüyor bu nedendir ?

çalışırsam ama kilo vermezsem %20deki şekle girebilicek mi vücudum ?

http://forums.steroid.com/attachments/nutrition-resource-forum/142208d1375038221-i-just-wanna-grub-but-its-time-take-seriously-need-help-body-fat-percentage-men.jpg

çalışırsan ve beslenmene dikkat edersen girecek. istikrarlı devam edersen %10a kadar yolu var
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Bu barfiks dediğiniz hangisi lan chinup-pullup? wide grip pull up anamı ağlatıyor 5x5 yaptığımda canım çıkarken chinup taklalar atarak yapıyorum sdf

chinupda çünkü biceps den alıyon gücü burda direk kanatta bunu bende makinada yapmama rağmen pullup ı yani daha zor yapabiliyorum chinup daha basit geliyor aynı kiloda bile.

Ha tabi daha kendimi çekemiyorum o ayrı mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

chinupda çünkü biceps den alıyon gücü burda direk kanatta bunu bende makinada yapmama rağmen pullup ı yani daha zor yapabiliyorum chinup daha basit geliyor aynı kiloda bile.

Ha tabi daha kendimi çekemiyorum o ayrı mesele.

Abi pullup pullup yaparak gelişiyor olmuyorsada asistli yada asılı kalarak geliştireceksin.wide grip lat pulldown yapan arkadaşlarım var ama pullupa gelince direk patlıyorlar.
Çünkü bir çok dengeleyici kas çalışmıyor makinelerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet haklısın o yüzden hep assisted pullup veya chinup gidiyorum bu arada aklınızda olsun farklı hareket ama handstand de çok faydalı duvara doğru 1 dk durabiliyom şu aşamada. 105 kilo adamım ya bodyweight gidecem artık uğraşamam. Haftada 1 kere deadlift yaparım yeter ya.
Öküz gibi olmama rağmen bodyweight gidecem 50 kg gnome olmadığım için böyle bir lüksüm var haha
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Bu barfiks dediğiniz hangisi lan chinup-pullup? wide grip pull up anamı ağlatıyor 5x5 yaptığımda canım çıkarken chinup taklalar atarak yapıyorum sdf

burada daha capraz tutuş var.

ben kapıya montelediğim için kolar birbirine yakın. çeneyi barın üzerine çıkararak çekiyorum. bıraktığımda da olduğunca kolları düzleştiriyorum.

mini çakallık yaparak kendimi çekerken bacakları da çekiyorum ki karın da çalışsın sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...