Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde terrör..

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Cidden çok üzücü bir durum. Doğma büyüme göztepeliyim halen daha güzelyalıda oturuyorum.göztepenin kuruluş gününde güzelyalı sahiline akın eden onbinlerce göztepe taraftarı bu sefer protesto için sokağa döküldü ve cidden istenmeyen şeyler oldu.

Aslında insanın üzüldüğü şey. Göztepe klubünde bu kadar potansiyel varken nasıl olurda bu duruma düşer! 3 büyüklerden sonra en fazla stadyum doldurma potansiyeline sahip takım göztepe. Bir çok maçta Atatürk stadının 60k çektigini bilirim. Göztepe -Gs maçında lucescu nun tribinleri GS sanıpta safça el salladıgını bilirim. 1980 lerde bir göztepe karşıyaka maçının 86.000 kişi ile 2. lig dünya rekoru kırdıgını bilirim.Bu yüksek potansiyel varken takımın bu hallere düşmesi bir şehir için cidden üzücü.

Göztepe bir daha kolay kolay toparlanamaz ancak bir arap şeyhi gelipte satın alır vs.. anca öle toplanır :D İmam altınbaşta bu başarız yönetimden sonra hemen istifa etmeli. yerel yönetim göztepeyi daha iyi bir hale getirecektir.

Yazık cidden yazık. süper lig hayalleri kurarken Bir çınarın kökten devrilişini izledik.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Dün ülke olarak bilinç haritamızda toplu bir düşüş yaşadık. Artık bu ülke de iyi bir şeylerin yapılması gittikçe zorlaşıyor.

umutsuzluğa kapılma. bazen durumlar 3 geri 5 ileri şeklinde tuhaf düşüşler ve ardından yükselişler şeklinde olabiliyor.

Dün bende bir çok şeyi anladım sorgularken . neler yapmam gerektiği ve değişimde nasıl bir rol oynayabileceğime dair.Eğer hepimiz kendimizin yapması gerekenleri keşfedip harekete geçerse, tartışmaların ve düşüncelerin ötesine aksyona geçtiğimizde daha da güzel bir döneme geçebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok gerizekalı bir toplum olduk.

Madem takım senin için o kadar önemli, neden klubün binasını yıkıyorsun? İki damla zeka içermiyor şu yapılan saçmalıklar. Takımın küme düştü, onlar çekecek zorluğu. Sana ne oluyor yani? Hayatında tv'den futbol izlemekten başka bir şey olmayan, geleceği olmayan, geçmişinde renk olmayan insan ancak bu kadar hırs yapar. Bunu üzerine iki gram zekası olan adam da bu kadar bağlı olduğu takıma bu kadar tahribat yaratmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
scorch said:

Noyzura said:

kimin ne amacı var ki evim olsun , param olsun , kariyerim olsun , aile kurayım .. bu döngünün dışına kaç kişi çıkıyor ki .

this.

Evim olsun, ailem olsun, mutlu olayim. Daha ne istiyorsunuz? Tamamiyla yeterli bana su anda, hakimlik kasmaya calismamin tek nedeni de buna ulasma istegi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...