Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatay da patlama

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

Hiç karışmak istemediğim bir konuydu ama maalesef olmadı. Şu an elime bir video geçti, isteyen olursa öm atabilir paylaşırım ama tavsiye etmem.

Video'da bir adam, patlamada ölmüş veya sonradan öldürülmüş bir adamın cesedinden ciğerini kesip, yiyor ve sonra allahü ekber diye bağırıyor. Video'nun başında arapça yazılar var, odatv yayınlamış bunu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İngiliz BBC kanalı "saldırıyı El Kaide bağlantılı El Nusra Cephesi üstlendi"....

İn­giliz ITV kanalı "Türk hükümetinin desteklediği muhalifler Türkiye'yi kana buladı 116 ölü"....

The telgraf "Türk hükümeti şaka gibi açıklamalar yaparak hedef şaşırtmak istiyor, 140 dan fazla ölü"....

The sun gazetesi "hükümet yıpranmamak için saldırıyı haber yapmayı yasakladı"....

F­ransız gazetesi Le monde "Bir Türk atasözü derki,Besle kargayı oysun gözünü.Türkiyen­in desteklediği aşırı dinci Suriyeli muhalifler Türkiye'yi kana buladı 120 den fazla ölü.....

şöyle bir şey var. bbcnin sitesinde görmedim. diğerlerine bakamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

said:
İngiliz BBC kanalı "saldırıyı El Kaide bağlantılı El Nusra Cephesi üstlendi"....

İn­giliz ITV kanalı "Türk hükümetinin desteklediği muhalifler Türkiye'yi kana buladı 116 ölü"....

The telgraf "Türk hükümeti şaka gibi açıklamalar yaparak hedef şaşırtmak istiyor, 140 dan fazla ölü"....

The sun gazetesi "hükümet yıpranmamak için saldırıyı haber yapmayı yasakladı"....

F­ransız gazetesi Le monde "Bir Türk atasözü derki,Besle kargayı oysun gözünü.Türkiyen­in desteklediği aşırı dinci Suriyeli muhalifler Türkiye'yi kana buladı 120 den fazla ölü.....

ben dün hepsine baktım ve facebookda bunu yayan arkadaşlarımı da uyarıyorum . Hiç bir sitenin sitesindeki konu ile ilgili haberlerin burada yazılanlarla alakası yok.

Birileri böyle bi jpeg hazırlayıp facebooka koyup sonra herkesde mal gibi paylaşıyor bir kere bile kontrol etmeden.

acayip yanıltmacalar dönüyor ortalıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

said:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/563756_450560211686583_1400482086_n.jpg

aynı kafa.
Sosyal ağlarda paylaş

+1
yabanci basinda boyle sallamasyon nokta atisi cumleler yok, fena uydurmus her kim yazdiysa. UK/bbc falan en son Suriyenin saldiriyi ustlenmedigini, ve Erdogan'in uzerinde artacak baskidan bahseden genel yazilar vardi. Hani ne olacak neden oldu ve genel durum ustune bir tane bile programi yok buyuk kanallarda sanirim.

Turk medyasi omurgasizligin sinirlarini zorluyor resmen, en temel medya islevini yerine getirmekten aciz.

Delil vs yerine gececek goruntu/bilgi konularinda yayin sinirlamasi yapilabiliyor medya icin, ama %100 yayin yasagi cagdisi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

al burdan yak.

"Bu gibi olaylarda meselenin sukünetle götürülmesi için yayın yasağı gerekliydi. 11 Eylül saldırılarında ABD'de de bu tür önlemler alındı. Ülkemizde böyle hadiseler olduğu zaman kan gölü manzaralarını gösterenler, insan organlarını teşhir etmeye varıncaya kadar şahit olduk. Dolayısıyla insanların acılarını derinleştirmemek için yayın yasağı gerekliydi. Meselenin tamamen ortaya çıkmasıyla birlikte yayın yasakları da ortadan kalkacaktır." - huseyin celik.

ntvmehnbc

"Turk aile yapisina ters" diyecek biraz daha kanirtsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:

Hiç karışmak istemediğim bir konuydu ama maalesef olmadı. Şu an elime bir video geçti, isteyen olursa öm atabilir paylaşırım ama tavsiye etmem.

Video'da bir adam, patlamada ölmüş veya sonradan öldürülmüş bir adamın cesedinden ciğerini kesip, yiyor ve sonra allahü ekber diye bağırıyor. Video'nun başında arapça yazılar var, odatv yayınlamış bunu

Oha Hz. Hamza'nın ölümü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...