Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gravity (2013)

progamer

Öne çıkan mesajlar

konsept, sinematografi, acting hepsi 10 numara fakat senaryo bayık olmuş

hedeflerini küçük tutmuşlar, daha saglam bir sci-fi filmi yapılabilirdi bu kadro ile fakat yok neymiş debris geliyo sonra bidaha geliyo, gaz bitti tüp azaldı meh

genede ortalama bir seyirlik olmuş şu hali ile fakat çok çok daha iyi birşey yapılabilirdi farklı bir senaryo ve kadroya bikaç eklenti ile

Sosyal ağlarda paylaş

bende çekicem bu filmin dünyada geçenini
adı yine gravity olucak
GÖÇÜK altında kalan insanları anlatıcak göçüğün altından

hatta daha sonra MOMENTUM diye kısa film çekicem. karşı şeritten gelen kamyonla çarpışan bir dacia loganı konu alacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmler için değerlendirme kriteriniz ne bilmiyorum da, ben şahsen o gün oradayım nasıl olsa, bilet parasına bu AVM içinde bu kadar süreyi daha iyi geçirebilir miydim diyorum ve Gravity IMAX 3D için bu sorunun cevabı hayır. Dolayısıyla tatminkar.

Her filmden hayat görüşünüzü değiştirmesini beklememelisiniz, beklenmemeli. Bu da böyle bir film, ister aksiyon filmi uzay muzay IMAX büyük ekran diye gidin, isterse gereksiz çalıştırın gri maddenizi ve vay airlock un içinde cenin pozisyonunda don gömlek kalması ana karnını temsil ediyor vıdı vıdı diye sabaha kadar tartışın, farketmez. Nihayetinde paramın karşılığını verdi film.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Saeros said:

ahmet yorum yapana kadar bekliyorum ona göre gidicem

şunun bi taraflarını kaldırmayın lan böyle. adam hiçbir şeyden full anlamayıp, ufak ufak anlayıp sonra her şeyde ahkam kesiyor. tam bir internet gençliği asdhufahdus

mesajlarım iq'su 5 olanlara hitap etmiyor olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sabonis said:

Saeros said:

ahmet yorum yapana kadar bekliyorum ona göre gidicem

şunun bi taraflarını kaldırmayın lan böyle. adam hiçbir şeyden full anlamayıp, ufak ufak anlayıp sonra her şeyde ahkam kesiyor. tam bir internet gençliği asdhufahdus

mesajlarım iq'su 5 olanlara hitap etmiyor olabilir

epic fail. hem laf sokmada hem anlayışta

ASDHUFHASDUFHUDASHFUAH
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Quel-Thul said:

Revenge said:

Lütfen söyleyin gitmeye değer mi..bi sürü kişiyi de peşimden sürüklicem

beklentiniz cok efsane film yönünde degilse gidin serdar

iyi bir seyirlik fakat unutursun bi hafta sora bilmem anlatabildim mi
Filmi en iyi özetleyen cümle

hangisi