Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pepsi çorlu fabrikası

Laorx

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

chrome said:

Pepsi ve corlu kelimeleri neden bir araya gelmis ki?

Çerkezköy ve çorlu lojistik açısından güçlü ve istanbula yeterince yakın bi konumda yine istanbula göre çok daha avantajlı yatırım imkanı sunuyor. Sanayinin yoğunlaştığı tek bölge gebze-kocaeli değil, BSH ve yan sanayilerinin fabrikaları da bu bölgede.

Abi ciddi cevap vermissin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de amacı ne diye sordum ama neticede bütün bir fabrikanın böyle bir aktivite yapıp muhtemelen bütün bir gün eğlenmesinin tüm fabrika çalışanları üzerinde yarattığı motivasyonun birkaç hafta gideceğine eminim. kimin aklına geldiyse ve bu çalışmaya izin veren fabrika yetkilisine helal olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

cantug said:

Abartmayın bazı şeyleri bence kendi çabalarıyla desteksiz bi şekilde kamera kurgusu bile çok iyidi.

hahahahah bilerek öyle yapmış olmasınlar? viral reklam diye buna deniyor işte

kendi cabasıymış/desteksizmiş lol işçilerde durup durup bugün napsakta pepsi için reklam yapsak diye düşünüyorlardı zaten

baya da bok gibi ayrıca, işçiyi oynatıp sevimli gözukmeye calısmıslar sazanlıcak çok tabi

Hemen yetkili ağızdan yanıtlıyayım,

klip sadece internal hype için çekilmiş bir video, sosyal medyaya konulmaması gerekiyordu. Yani viral bir amaç gütmüyor.

FB vs.de paylasildiktan sonra da zaten mailing yapıldı, kaldırın lutfen diye, zira şarkının telif hakkı vs alınmadıgı icin (tuketiciye acilmayan durumlarda gerekli degil, maddi kazanc esas alinmadigi icin).

ustune bir de pepsico calisanlari icin sosyal medya kullanim kurallari tarzi bi egitim maili gecildi :P

ayrıca gidin gezin gercekten talep edebilirsiniz, çorlu izmir ve adana fabrikalarımız iddia ederim turkiyedeki hastanelerin %90ından temizdir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...