Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdra Kovuldu

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

incontrol özetle idra için şunları söylüyor.

" eskiden aramızda yaptığı şakalar ve sürekli kızması bizim için problem değildi ve bunlara gülüyorduk. fakat sc2 tüm dünya'ya yayılıp profesyonelleşince ve her seviyede oynanınca yaptıkları ve söyledikleri bir çok insanın canını acıttı ve eleştiri buldu. bundan sonra gregin bir karar vermesi lazım. takımdan ayrılmadan önce eg'den ayda 6500 dolar alıyordu. ama şuan hiç bir takım ona evde oturup stream yapması için 6500 dolar vermez. eskisi gibi turnuvalarda aktif olur ve birşeyler başaracağına inanırsa eski günlerine döneceğini düşünüyorum. kendisi starcraft 2 'nin en çok ilgi çeken 3-4 oyuncusundan biridir ve tüm sc2 oyuncuları içinde streamleri en çok takip edilen oyunculardan biri. artık turnuva kazanmaya odaklanması durumunda ona talip olacak bir çok klan olacaktır."
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla alakası yok ama bu avrupa amerika elemelerinde korelilerin olması olayını ben çözemedim. wcs europe deyip koreli alıyorsan elemeye global bir şey olmuyor ki. gene finallerde ilk 16'nın 16sı koreli olacaksa gsl'den farkı ne organizasyonun? hani kontenjanı az tut 3 avrupalı 2 amerikalı 11 koreli al eyvallah diyelimde 16'nın 16'sıda koreli çıkacak böyle ve adı da wcs europe wcs america diye geçiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

GSL'den farklı bir şey yapmak istemiyorlar zaten. WCS'yi 3 tane giriş noktası olan ve diğer turnuvaların da etkilediği bir GSL olarak görebilirsin. İlerde Avrupa ve Amerika WCS'lerini de Kore'deki gibi bir noktadan sonra tamamen offline yapacaklar ve böylece Avrupa ve Amerika'da oynamak isteyen Korelilerin oraya taşınması gerekeceğinden Kore egemenliği bu kadar fazla olmayacak. Zaten şu an sadece Amerika'da var, Avrupa'da Koreliler pek başarı sağlayamıyor gerek latency gerek Avrupa'lı oyuncuların kaltesinden dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi oyuncu, mekanikleri çok iyi, oyunu okuması çok iyi ama mental olarak komedi seviyesinde. gerek rakibi küçük görmesi, gerek kendine olan aşırı güveni(mesela 6 ling ile tutarım bunu diyor ama aslında en az 10 basması lazım falan), gerek sinirli yapısı falan, çok iyi bir oyuncu olmasını engelliyor bence.

iğrenç bir karakter ayrıca evet. her yenilgiyi rakibin ırkının op'liğine bağlamak veya her rakibin sürprizini "bu durumda stalker basılmazdı, sentry basması lazımdı, stalker basacak kadar salak olduğunu düşünemedim, o yüzden yenildim" falan diye değerlendirmesi... piuvvvv. iğrenç adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...