Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin DPS Kaç?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Ragefreakyo said:

olgar yine başlamışın sıkmaya, adama oyun mekan farketmiyor. İki tane paragon100 kastım ilk kez 26 paragonda böyle bir char görüyorum, bi ah geçmişini ss'lesen üstündeki itemlerin 10 da 9 u ordan degilse hiç bişey bilmiyorum hahsahdsaasd

Olm sen sadece wow da değil diabloda bilimum bütün oyunlarda ve gerçek hayatta ezik bir insan olduğun için seni çok daha önceden s*klemeyeceğimi söylemiştim.

Şu hayatta ve forumda sıkan bir insan varsa oda sensin aynı zamanda karı gibisin lan 50 kere arkamdan söylediklerini gel yüzüme söyle çağrıma yanıt bile veremedim.

Diabloda rahat ve huzur ver bari git wow kategorisinde takıl. Yada git murat abiciğinin bi taraflarını yalamaya devam et pls.

Biliyorum herşeyime çok özeniyorsun ama lütfen yeni bir idol edin kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

epey s.klemedin gerçekten :(. neden dediklerim bu kadar üzüyor seni bilmiyorum, paran var işte harcamışın chara, güzel de yapmışın charı, niye burda hepsini ben düşürdüm 3 günde düşürdüm günde 10 legendary düşürüyorum 6 tanesi barbarian bis stat çıkıyor modunda dolanıyorsun ki anlamıyorum. Sanki burdaki kimse oynamıyor d3 bi tek sen oynuyormuşsun gibi bi havalar falan. Neyse ne diyeyim attıgın b.k da baya komik durdu sabrinin iniestaya gidip messi abin var demesi gibi bişey ahahusdjsd
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyun ilk çıktıgında başlamıştım inferno akt 1 farmlamaya çalısıyordum barbar ile ama bu bonuslar'ı kesmek bir kenara dursun kaçamıyordum bile o dps ile.

var mı şuanda taktik inferno farmlama fln döneyim mi geri ?

veya var mı bana 3-5 birşey atıcak

barbar oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Kaede said:

gidin bi ota tutun
ya da sequa otel tutsun

dikkat etsin tutarken başka bişeyler tutmasın

lol asudhausd olm yukarıda da dedim sen kaçak göçek takılan bir insansın cesaretin dahi yok erkek demek için 1000 şahit :) oteli tutarım net korkudan gelmezsin yani başka bişey tutma şansım yok :)

Hani başka biri olsa belki ters köşeye yatırabilme olasılığı %1 dicemde sende oda yok ki :)

İmkansız şeylerden bahsetme o yüzden. Hadi raid saatiniz geldi murat abinden azar işiteceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Crossrealm gelip, level 1 char açıp onunla küfür eden mi eziktir? (Hatta ben afk iken küfrederken level 2 olmuşun asddhas)
Oyunda irl money ile bişeyler yapıp (yapabilirsin ayrıca herhangibir suçlamada bulunmuyorum o açıdan) Ancak 3 maymunu oynayıp yok hepsini düşürdüm veya wowdaki bütün goldumu ben kastım ayağına yatman mı eziklik? Hatta wowda çinliyi bile dolandırmaya çalıştıgını anlatıyor herkes.

Yoksa ben aldıgın itemleri senin kasıp düşürdügüne inanmıyorum deyince ben mi ezik oluyorum haydi bakalım. Üstüne direk küfürle cevap vermen dahi aslında bu anlamsız tartışmanın sonucunu ortaya koyuyor.

neymişsin dur okuyorum yukarıda, 458 itali ile gelip dövmeyen olgar neymiş tam okuyamadım orasını kutu içine aldım anlamadıgım yerleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Crossrealm gelip, level 1 char açıp onunla küfür eden mi eziktir? (Hatta ben afk iken küfrederken level 2 olmuşun asddhas)
Oyunda irl money ile bişeyler yapıp (yapabilirsin ayrıca herhangibir suçlamada bulunmuyorum o açıdan) Ancak 3 maymunu oynayıp yok hepsini düşürdüm veya wowdaki bütün goldumu ben kastım ayağına yatman mı eziklik? Hatta wowda çinliyi bile dolandırmaya çalıştıgını anlatıyor herkes.

Yoksa ben aldıgın itemleri senin kasıp düşürdügüne inanmıyorum deyince ben mi ezik oluyorum haydi bakalım. Üstüne direk küfürle cevap vermen dahi aslında bu anlamsız tartışmanın sonucunu ortaya koyuyor.

neymişsin dur okuyorum yukarıda, 458 itali ile gelip dövmeyen olgar neymiş tam okuyamadım orasını kutu içine aldım anlamadıgım yerleri.

Sana söylediğim her lafın her cümlenin arkasındayım yine diyorum:)

Az bile demişim. Birde bi yerlerde görebileydim seni izmir değilde istanbullarda olaydın ahh diyorum. Klitorisinden öpmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

iyi hoş ta ikili atışmanızla neden konunun içine ediyonuz ?

Kesinlikle haklısın kusura bakmayın. Kimse beni kışkırtamaz normalde ama bu adam kışkırtabiliyor. İçimde nasıl bir hırs varsa ona karşı 5 dk bir odada böyle yanlız kalamadım kendisi ile hep bu yüzden oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

ay çok zevkli
sequo kavgaları çok zevkli oluyor, geçende yeşilköy merkezde kavga var, 2 araba durdu biri peugeottan digeri ford focus bi arabadan bagırıyolar birbirlerine

sonra sequo gibi biri 6 serisinden indi cocuklar devam edin kenarda kavga edin dedi ikiside tmm abi diyip binip gittiler ahaha

ona benziyor bu kavgalarda, en sonunda para konusuyor susuyor herkes
Sosyal ağlarda paylaş

Burda yaptıgın benzetmede hangimiz pejo hangimiz fordfokus, peki 6 serisi kim? Sequo benimle kavga ediyor ise neden 6 serisi kılığında gelip kavgayı ayırıyor? Konuyla alakasız yorum yapmak olsun diye yapmışın. Kafan çok güzelmiş güle güle kullan.

olgar biz çöplüğümüze dönelim buraları şenlendiremedik. community fail çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

ozii_x said:

Sequo said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Caesar-2788/hero/100715

Paranın gözü kör olsun :)

Kör olsun tabii yaşasın mastercard ama alın teri o char:)

Sequo said:

ozii_x said:

550 saat gameplay var bende böyle alnım değil her yerim ter oldu ama düşmedi böyle janjanlı şeyler. :)

Nasıl düşmüyor 4 kişilik party kurup günde sadece 2 saat farmla %900 find magic şans la en az 10 tane legendary düşüyor dün mesela http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lewo-2222/hero/866923 şu arkadaşa bot verdim dün düştü daha dk 1 gol 1

Edit: MPLVL9 act1-2-3-4 farm

Abi insanları salak yerine koyunca insanlar salak olmuyor. yani oyunu oynamasak inanacaz belki de mp9da 1 gün kassan 4 kişi, senin o linklediğin barbar 0 paragon lvldan 30 lvla yükselir zaten ama seninki 30 bile değil. burda gelip yapma yani şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler gelin birlikte kasalim 1 günde 30 lvl nasıl alınıyormuş lütfen gelin gösterin. Günde en fazla 1.5 2 saat kasıyoruz allah aşkına gelin parti kuralım 2 saat içerisinde 1 levelden fazla aldırabiliyorsanız şuan hepinize helal olsun diyecem.

Dün moplvl10 1.5 saat run da anca 1 level alabildim.
Sosyal ağlarda paylaş

mp8de oynuyoruz biz act1de, 1 saatte ortalama 90-100 M xp geliyor. Üstelik senin DPS Unbuffed: 265,020.55 benim ise wizardda 200k dps var buffsız.

Hayır yani bi de düşen legendarylerin çoğu tür olarak çöp, türü iyi çıkanlar da affix olarak çöp çıkıyor.

günde 2 saat oynayarak güzel legendaryler düşürdüğünü mü iddia ediyorsun?

üzerindeki değerli eşyalar:

crit 5li 198 strli mempo, almışsın ramboo#2225'den
efsane yüzüğün, jack#21196'den alınmış
critli socketli echoing fury, alınmış domi#2765'den
250 str vit all resli efsane witching hour'un, urir1#2858'den alınmış
critli, socketli strvitli offhand silahın, alınmış muptezel#2637'den
crit 6'lı vitli lacunin, geneth#2914'den

ve bu yukarda yazdığım acc'lerden sadece 2si paragorn lvl 100 değil. 1 tanesi 80, yüzüğü düşüren de 54.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...