Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin DPS Kaç?

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

İşin tuhafı, Sequo dediği gibi bir adam. Parayla alsa oturup rmah görüntüsü paste edip "görün işte fakirler" diye haykıracak bir havası var. Burada bu yüzden garipsiyorum bu durumu biraz da. Dediği gibi o kastığı 4 kişiye düşen itemlar ise, bu 4 kişi diablo dünyasının en ballı 4 kişisi. Ya da bildiğin botla 20 30 hesapla kasıo, 1 tanesini de oynamak için kullanıo adam, o hesaplardan birilerine illa düşüyor birşeyler.

:D

Ayrıca lütfen "kral class" muhabbetine girmeyin abi. Gidip barbar kassaydın o zaman 1200 saat played in de varsa madem =)

Hırs yaptım sinir yaptım 5 tane item aldım şimdi siz düşünün pis fakirler alın terini para saydınız şimdi paranın gücü konuşacak işte.

Ölün fakirler
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Dworgian said:

İşin tuhafı, Sequo dediği gibi bir adam. Parayla alsa oturup rmah görüntüsü paste edip "görün işte fakirler" diye haykıracak bir havası var. Burada bu yüzden garipsiyorum bu durumu biraz da. Dediği gibi o kastığı 4 kişiye düşen itemlar ise, bu 4 kişi diablo dünyasının en ballı 4 kişisi. Ya da bildiğin botla 20 30 hesapla kasıo, 1 tanesini de oynamak için kullanıo adam, o hesaplardan birilerine illa düşüyor birşeyler.

Ayrıca lütfen "kral class" muhabbetine girmeyin abi. Gidip barbar kassaydın o zaman 1200 saat played in de varsa madem =)

Hırs yaptım sinir yaptım 5 tane item aldım şimdi siz düşünün pis fakirler alın terini para saydınız şimdi paranın gücü konuşacak işte.

Ölün fakirler

hahahahaha. işin komiği sırf geyiğine alıp silebilirsin bile o itemları biliyoruz. eee yani? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Sequo said:

Dworgian said:

Ölün fakirler

hahahahaha. işin komiği sırf geyiğine alıp silebilirsin bile o itemları biliyoruz. eee yani? :D

Eskileri ozi_x e verdim birlikte akıyoruz moplvl10 farming oyea
Sosyal ağlarda paylaş

Nefalath said:

Dworgian said:

Zaten '' gidip barbar kassaydın o zaman'' tarzı olgun bir yaklaşımdan sonra mrk etme o topa girmeye niyetim yok.Ama şunuda ekleyim o play time'ın yaklaşık 300 saati flnda barbardır ve accımda iki barbarımda var zaten...

"Sizin classınız kral, en iyi epds sizde" gibi bayat bir yorumla giriş yapıp "o zaman barbar kassaydın" cevabına laf etmek ayrı epikmiş.

Girmeyin abi şu oyunlarda class muhabbetine. Cidden. Bir class zevkli gelirse oynarsın. E barbar da oynamışsın ne güzel. Demekki derdin edps değil? O zaman gelip adamın "kral char" dediği karaktere "char değil class kral" gibi mantıksız laf atmanın ne alemi var? Adamın karakteri barbarlar içinde de gayet iyi durumda şu an. Yani class karşılaştırman çok anlamlı değil zaten. O karakter barbarlar arasında da d3 classları arasında da gayet high end.

Ayrıca bu oyunlarda bir patch gelir bir class uçar diğeri batar bilinmedik bir şey değil ki?

Bir şu oyunlardaki class muhabbeti bir de fps lerdeki "n00b gun" muhabbeti bitmedi gitti bana da tuhaf geliyor ne yapayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ozii_x said:

Teşekkür ederim Sequo bir selam verdim 4-5 item verdi :) Beraber oyuna girdik 3 legendary düştü ona cidden şanslı :)

olm o zaman bu bizim karakterlerde bug var cidden. 15 saat farm da 1 hafta içinde 1 tane de düşmez mi legendary be. pes.

Yok bana da sonradan 2 legen düştü ama çöp. 600 saat sonunda en yüksek paraya sattığım şey 86m skorn :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...