Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

sana 6 tane hero 4 tane reinf pack veriyor heroların ne geleceğini bilemezsin bende arianna olan bir account vardı onu vereyim diyecemde currencyler çok dengesiz harcandı vs.

sen necro gitmek istiyorsan şöyle diyeyim.

diğer necro heroları var evet, heroic packler random hero + random kart veriyor, reinf packler random kart veriyor ama sayıca heroicten daha fazla.

3. chapterı çok kafana takma geçiliyor elbet, bütün deckleri zorluyor o.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

decki'im den memnun degilim pek necro ya karsı eziliyorum :) 3. camp.deyim rakipte necro ama necro gidicem ben degistirmiycem tarafımı. Şuanda 63k gold ve 1100 seal var (1200 yaparım onu). Bu mevcut heromu degistirebilirmiyim , heroic setler ona mı yariyor ?

üstte yazdım da tekrar şeyi hatırladım geçtiğin chapterlarda pack veriyor sana sürekli, deck managerdan aç onları faydası olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi gold ve seal muhabbetini kart alma muhabbetini ben kendimce gördüğüm kadar anlatayım. En başta void packleri ignore ediyoruz onlar ilerisi için.

Seal başta hızlı geliyor sonradan her levelda 100 gibi birşey geliyor.

Alabileceğimiz en mantıklı 5 çeşit olay var.( bilgisayar başında değilim sayısal bilgilerde hata olabilir check edemiyorum ama mantığı kavrarsınız)

1. Yeni starter deck 65 - 125k gold arası değişen fiyatlara içinde rare yada epic kart olmayan fix hazırlanmış içeriği belli hazır deckler her factionun var. Baya gold harcanıyor ve almak için 2 nedeniniz olabilir ya starter deckinden memnun değilsiniz ama 1-2 card buldunuz ve accountumu yeniden açmıyım diyorsanız alın yada baya baya ilerde diğer factionlarıda toparlamak elinizde birikenlerle birleştirmek için alın.

2. Seçenek reinforcment pack bunda 12 tane kart çıkıyor rare epic falan çıkma ihtimali var, 12500 golddu sanırım içinden Hero çıkmıyor. Event spell fortune ve creature çıkıyor faction her kart için bağımsız random.

3. İçinde hero olan pack adını unuttum bunda 1 hero 7 kart 17500 golddu sanırım. 7 kart üstteki gibi + kalitesi ve factionu random olan bir hero.

4. Box: bu reinforcment packin 10x lisi 120 kart çıkıyor 1000 seal.

5. Heroic box, bunda da 90 kart + 6 hero çıkıyor 1400 seal.

Sonuç ve tavsiyem; seal ile heroic box alırsanız gold ile reinforcement devam edin. Seal ile box alırsanız gold ile içinden hero çıkan packlerden alın.
Sosyal ağlarda paylaş

Premiuma fazladan 5k gold veriyordun ve tek farkı arada bazı kartlar yanarlı dönerli çıkıyor sadece kozmetik yani 5k gold farkı.

Minimum kart limiti event dışında yok ama deste büyüklüğünde şöyle bir trick var; az tutarsan uzayan oyunlarda kartın biterse her kart çekmeni gerektiren durumda kartın bitmişse destenden 1 canın gidiyor ama az kartla destene hakimiytin yüksek oluyor ve heroic rare kartların varsa onları çekme şansın artıyor. Kartı fazla tutarsanda bu sefer saçma sapan pickler gelebiliyor mesala first pickte 5 teleport 2 dispell geldimi yandın :p, havuzunda ki kartlara göre sayısını belirlemelisin. 50-60 ın altına düşme max sınır yok zaten dengeli büyütüyorsan

Edit: mesala ben 0 creature la oynayan adam gördüm ve ona yrnildim :p kısıtlama yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

min 50 ise bizim destelerimiz , 50 kartı aşmamalı en iyi 50 kartımızdan yapmalıyız destemizi. Magic'ten yola cıkarsak öyleydir. Fakat burada ilginç faktörler giriyor devreye , deckout diye birşey yok sadece life kaybediyorsun -1 her turn. E aslında magic'te ilk deck out olan oyunu kaybeder direk , bu açıdan 50 kart sorun degil amaaa oyunun dinamiği nasıl bilemiyorum kitlenmeye müsait bir oyun ise 50 den fazla kartla deck yapabiliriz.

gerci 8 events cıkar geriye kalıyor 42 cok faktör var hmms... başka başka şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

min 50 ise bizim destelerimiz , 50 kartı aşmamalı en iyi 50 kartımızdan yapmalıyız destemizi. Magic'ten yola cıkarsak öyleydir. Fakat burada ilginç faktörler giriyor devreye , deckout diye birşey yok sadece life kaybediyorsun -1 her turn. E aslında magic'te ilk deck out olan oyunu kaybeder direk , bu açıdan 50 kart sorun degil amaaa oyunun dinamiği nasıl bilemiyorum kitlenmeye müsait bir oyun ise 50 den fazla kartla deck yapabiliriz.

gerci 8 events cıkar geriye kalıyor 42 cok faktör var hmms... başka başka şeyler

Kitlenen durumlar var gibi ama teoride kitlenilcek durum yokta eline 370 kart türünden 5 tanesi gelmeden açamıycağın durum oluyor. Gerçi tecrübesizim ben 4 gün oynadım 130 kart çeşidi bulmuşum çoğuda başka factionların. Mesala işte haven geldi hem melee dmg reduce hem shhoter dmg reduce koydu onları büyüyle yarana kadar elime gelen bütün minionları hasar almamak için önlerine koyup erittim bi fireball geldi anca aştım savunmasını bu gibi durumlarda kart eritiyorsun bide Aten farketmişindir bir sürü kart çekme dinamiği var işte tek bi fortune kartla 3 kart çekme vbz yani bazı durumlarda kartlar çok hızlı eriyor 25 turnde karşımdakine 50 kart yaktırıp o kartsızlıktan aldığı hasarla yendiğim 3-4 oyun oldu. He ama eline ve varyasyonlara hakim olursun 50 kartlada yaparsın belki ama bana çok makül gelmiyor minimum kartla oynamak biraz sakat heleki karşındaki haven sa
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

belli statları sağladıktan sonra genelde hero ile de kart çektiğinden , her tur 2 şer kart çekiyosun gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...