Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

dün matrix diye cibiliyetsiz bi polonyalı tüm kartları gösterdi, yamayla güzel olacak sanctuary. bi yeni hero dandikti relocate yapıyor e zaten bunu yapan tonla creature var gene de oyunu sonlarına doğru kilit olursa işe yarayabilir.

yalnız tüm factionlar iyi oluyor bi necro'yu beğenmedim ben. siz ne diyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

skeleton archer necronun early ve mid gamede baskı kurmasını sağlıycak en iyisi o olmuş. 3 ap costa 3 attack ve 5 hp. Necronun creaturelar poison,curse lifedrain ile diğer creaturelara karşı üstün olsada hep 2 attackla ızdırap oluyordu karşıdaki heronun canını indirmekte.

Necronun kartlara çokta bakmadım açıkçası gayet güçlü bir faction olduğundan. Yeni inferno kartları beğendim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

haven'de healerlar flyer guard'lar.

stronghold'da neler neler hangisini söyleyeyim.

inferno'yu kendi gözlerinle gördün.

sanctuaryi de imba oluyor

bu durumda necroya boktan bi skeleton archer gelse ne olur gelmese ne olur. namtaru channeler'ı abarta abarta bitiremiyorlar ama ongoing spell biz ne atıyoruz ki dmg'ı artacak onun. necro creature olayında birebirde kapışabiliyo mu abi sen kartı basıyon board'A hemen counter'ı geliyo karşıdan oynatamıyosun bile çoğu zaman insta kill vs. ben bilmiyorum necro sadece arianna ve nergal oynanır gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

haven'de healerlar flyer guard'lar.

stronghold'da neler neler hangisini söyleyeyim.

inferno'yu kendi gözlerinle gördün.

sanctuaryi de imba oluyor

bu durumda necroya boktan bi skeleton archer gelse ne olur gelmese ne olur. namtaru channeler'ı abarta abarta bitiremiyorlar ama ongoing spell biz ne atıyoruz ki dmg'ı artacak onun. necro creature olayında birebirde kapışabiliyo mu abi sen kartı basıyon board'A hemen counter'ı geliyo karşıdan oynatamıyosun bile çoğu zaman insta kill vs. ben bilmiyorum necro sadece arianna ve nergal oynanır gibi duruyor.

diğer güzel creaturelarıda kendi saflarımıza alırız pupet master ve shadow image le sorun değil ;) ama vardır illaki hacı iyi kartlar ben bakmadım açıkçası necronunkilere. Ama şuda bir gerçek havendan sonra saf kontrolünü en başarılı yapabilen faction necro. Saf kontrolünde de rahat olunca spelleri rahat kullanıyorsun ve yeni gelicek fire+dark spell kullanabilen heroda 3. güçlü herosu olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten hani base deckler üzerine oyun oynamayı düşünüyorsan yalan o. o starter herolarını falan kullanıp ne olmasını bekliyorsun :) benim arianna deckim var gayet hayvan gibi belli bir düzeni oturtursan istiyorsa adam 50 hpli creature atsın yine instant kill yani 2 infect olan karta +2 infect veriyorsun zaten 6 vurmuş oluyor hani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onun farkındayım ben arianna'dan ve nergal'dan hariç olmak üzere necro ile şu durumda ek pakette nasıl oynanır onu tartışıyorum. arianna zaten her türlü gideri var gerçi yeni kartlarla iyice zorlaşacak onla oynamak. inferno'nun spell veya fortune'u mezara göndermesi olayı, ruins'i mezara atsa kendi adıma konuşayım ben biterim. hem hero'su var mezara atan hem de fortune kartı var. yani counter'lar çok ama onu tartışmıyorum ben.

bir de sadece elindekileri değil library'deki tüm kartları mezara atıyor yani bi ruins atsa mezara olay biter. 4 4 4 sağlam kartlardan olmadığı sürece yalan olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna 103 kart eklenmesi ve minör gibi görünen 5-6 değişiklik ile 1 hafta sonra yani kartlar toparlanınca eski build ve taktikler tamamen farklı etkiler yaratıcak zaten. Atıyorum bu 103 kartın içinde 2 destinye atılan düşük costlu op event kartları varsa starter herolar çoşar gibi basit bir varsayım atayım. Oyunu daki kart sayısı 1.3 katına çıkıcak bilinen bütün buildleri ve gözünüzdeki hero güçlerini unutun derim. Hele ki havenın broken 2 herosuda fixleniyor. Yani oyun baya bir resetleniyor deck build olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl kart lan gene abuse edilebilir

http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/The-Light-of-Tomorrow.png

1 kere at sonra her turn

http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Pao-Deathseeker.png

bunu çek

edit: random'muş pardon
edit 2: ama genede resource gaini daha ilk turnden abartan haven için op bir spell olmuş. zaten zor öldürüyorsun minionları artık öldürdüklerini de patır patır geri koyar ap derdi az nasıl olsa -.-
Sosyal ağlarda paylaş

bu kart resmen yeni necro herosu için konulmuş

http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Intimidation.png

fire spell kullanabiliyor diye zigzag çizerek minion dizenlere ızdırap, dizerse saldıramıycak; araya bir minon koyup dalayım dediği turnde de kafasına fireballı yiycek asdf sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...