Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Spell twister harika bir kartta . Ama dispel icin aynisini soyluyemem .Onu bulundurmak cok buyuk kayip ya cunku turn karsida iken birsey atamiyosun hani en azindan oyun 2 olan kazansa ,mtg gibi sideboard fln yapar koyarsin dispel ama simdi 4 tane dispel niye koyayim. Nereden bilicem karsinin perma spell kullanacagini. Mesela ben de hic yok.
Sosyal ağlarda paylaş

nick: AhBirJoker

hesabım yeni ya.. Öylesine bir hesapa çtım, kodlar ve ilk görev ile gelen para ile heroic box açtım. 2 tane güzel hero çıkınca hesabı kullanmaya karar verdim =). Destem haliyle pek iyi değil. Ama düzelir acelesi yok =)

@Masticore
4 tane koymada 2 koy :D.
Yani seçim senin tabiki. cosmic midir nedir o da bayağı sağlam. Yani 1000 üstü elolarda milletde ilginç desteler var. Açıkcası gördüğüm çoğu krtdan 1 tane bende vardı. Oda "stone shield". Birazdan bi link atacağım.

Meh. geçmişi silmişim tarayıcıdan. Olay şu kısaca ya. Kendisine bi "stone shield" açıyor. ve 2 heroyada (sanırım) 12 damage vuran bir kart kullanıyor. Haliyle kendisine birşey olmuyor.
Bu sırada 2 inci bir kart var, turn sana geçtiğinde senin oyundaki askerlerin saldıramıyor. Kısaca hikaye bu.
1. çoğu zaman üstünde stoneshield tutuyor.
2. senin adamalrının saldıramayacağı birşey kullanıyor.
3. kaynak almanı engelleyen kart kullanıyor.
4. savaş alanındaki tüm kartları sahibinin eline yollayan kartı oluyor.
5. row da bulunan tüm kartları sahibinin eline yollayan birşey kullanıyor (yıkık köprü gibi bir resmi var kartın).

Yani destenin yaptığı olay bu.. Bide eline gelmez bu kartlar diye düşünme. Adam sürekli bi kart kullanıp destesinin içinden istediği kartları alıyor. + 4-5 tane +1 kaynak +kart çeken kart kullanıyor. Adamın elinde baya kart oluyor. Birde üstüne 3 kart çeken şey felan :D. Komik ya..

Ama bir tane "cosmic" (midir nedir) onu yiyince yamuluyor, elinde rast gele 5 kart kalıyor :D.

pro desteleri ayrı bi kafa zaten. Öyle bizim gibi (en azından benim gibi) desteler ile oynamıyorlar.
Örnek : http://www.mmdoc.net/show_deck/3044/
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Spell twister harika bir kartta . Ama dispel icin aynisini soyluyemem .Onu bulundurmak cok buyuk kayip ya cunku turn karsida iken birsey atamiyosun hani en azindan oyun 2 olan kazansa ,mtg gibi sideboard fln yapar koyarsin dispel ama simdi 4 tane dispel niye koyayim. Nereden bilicem karsinin perma spell kullanacagini. Mesela ben de hic yok.

aynen öyle. karşıya göre değil, kemdi taktiklerine göre kart dizmek çok daha mantıklı. çok işe yaramayan kart oldu öyle taşıyordum yanımda şimdi hepsini kaldırdım. bi tane bile dispell yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Herseye karsi 1-2 tane koysak deck diye birsey kalmaz ortada ve kazanmami bu kadar sansa bagliyorsa bu oyun yani o 2 kart (cunku 4 kart ile 2 kart arasinda gelme sansi 2 kat fazla) gelicekte karsida dispel etcek birsey olucakta bana oyunu kazandircak.

Tamam her kart oyununda sans lazimdir ama barbut oynamiyoruz...

Bir de bakiyorum bazi kartlar var tam sideboardluk.Ne biliyim ,all blue creatures -2,-2 tarzi seyler. Sideboard yoksa ben ne tapayim o karti
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

nick: AhBirJoker

hesabım yeni ya.. Öylesine bir hesapa çtım, kodlar ve ilk görev ile gelen para ile heroic box açtım. 2 tane güzel hero çıkınca hesabı kullanmaya karar verdim =). Destem haliyle pek iyi değil. Ama düzelir acelesi yok =)

@Masticore
4 tane koymada 2 koy :D.
Yani seçim senin tabiki. cosmic midir nedir o da bayağı sağlam. Yani 1000 üstü elolarda milletde ilginç desteler var. Açıkcası gördüğüm çoğu krtdan 1 tane bende vardı. Oda "stone shield". Birazdan bi link atacağım.

Meh. geçmişi silmişim tarayıcıdan. Olay şu kısaca ya. Kendisine bi "stone shield" açıyor. ve 2 heroyada (sanırım) 12 damage vuran bir kart kullanıyor. Haliyle kendisine birşey olmuyor.
Bu sırada 2 inci bir kart var, turn sana geçtiğinde senin oyundaki askerlerin saldıramıyor. Kısaca hikaye bu.
1. çoğu zaman üstünde stoneshield tutuyor.
2. senin adamalrının saldıramayacağı birşey kullanıyor.
3. kaynak almanı engelleyen kart kullanıyor.
4. savaş alanındaki tüm kartları sahibinin eline yollayan kartı oluyor.
5. row da bulunan tüm kartları sahibinin eline yollayan birşey kullanıyor (yıkık köprü gibi bir resmi var kartın).

Yani destenin yaptığı olay bu.. Bide eline gelmez bu kartlar diye düşünme. Adam sürekli bi kart kullanıp destesinin içinden istediği kartları alıyor. + 4-5 tane +1 kaynak +kart çeken kart kullanıyor. Adamın elinde baya kart oluyor. Birde üstüne 3 kart çeken şey felan :D. Komik ya..

Ama bir tane "cosmic" (midir nedir) onu yiyince yamuluyor, elinde rast gele 5 kart kalıyor :D.

pro desteleri ayrı bi kafa zaten. Öyle bizim gibi (en azından benim gibi) desteler ile oynamıyorlar.
Örnek : http://www.mmdoc.net/show_deck/3044/

http://www.twitch.tv/cucu99/c/2210262
Sosyal ağlarda paylaş

Valla birseyler gelicek diye umut ediyorum. Yani oyun boyle kalmamali ne biliyim örnegin en azindan 4 yedek kartimiz olabilir mac oncesi de rakibin herosunu gordukten sonra kartlarini tahmin edip o 4 yedegi swap yapabilmeliyiz... Bunun tarzi da seyler bekliyorum oyuna. Eger yapmiycaklarsa, oyun budur ne uzar-ne kisalir kardesim diyorlarsa suan birakirim.

Belki de demislerdir bilmiyorum, forumu takip eden var mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

300 elo da ne rakipler geliyor. şok içerisindeyim ya.
Adam üst üste 3 turn, en iyi yaratığımı saldıramaz hale getirdi. Arkadaş ayıptır ya... elinmi iyi diyorum, "destem güzel" diyor. Ulan desten iyiyse elo niye 300?

senin en iyi yaratığın bile saldıramıyor, bence o desteyi bir gözden geçir :<
Sosyal ağlarda paylaş

şu patch gelene kadar ara vereyim en iyisi. Daha hızlı gold mu kasılıyor olayı bilmiyorum fakat, milletin desteleri hayvan gibi fakat 0-500 arası takılıyorlar.

Adam 3 tane quick attack 3 damage vereni kullandı. 3 kez benim yaratıklarımı elime verdi. 2 kez kendini immune yaptı. 2 kez hiç bir yaratığım saldıramayacağı bir büyü kullandı.
Sonraki turnde ise 12 vurdu kartla oyun bitti. :D

sonraki patchde günlük gelenler ile en azından desteyi düzeltirim ya. böyle gereksiz vakit gidiyor, kartda gelmiyor kazanamnayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

arianna oynuyordum bende neredeyse kaybetmeden 550 gördüm sonra hep 501 :D

sanctuary bakayım dedim pek beğenmedim çalışma mantığını.

sanırım wolf captaingle sigmurd(?)lu deck en iyi deck şuan.

ha birde bi video vardı buraya atılan adam nefes aldırmıyor eruxor sanırım onun decki hayvani.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi fortune kartların vars siegfried iyi onu diyosun sanırım. yani iyi kart olsa herşey yapılır da kart gelmiyor, belki siegfried oynarım ama elindeki kartlarla yine anca bu elolarda sürünürüm.

aslında fena değilmiş ha siegfried deck'im ha :) prison falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...