Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hürriyet'de bir pati

roket adam

Öne çıkan mesajlar

tayyip admin dashboard ister abi haha

turkiye onumuzdeki 1-2 yilda data ve servis patlamasi yasicak abi. elbet tum servisler gelicek cok yakin zamanda. ekosistem savasi en cok gelismekte olan ulkelere yaradi. bi de nasil milletsek neye el atarsak curutuyoruz anasini satayim, turkum diyince millet 4sq, twitter falan sorulari soruyo burda direk haha. baya unleniyoruz yavastan tech scene'de. yakinda her social app abd ile birlikte turkiye'de girer pazara, demedi demeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

hulu biraz farkli ama, content sirketi sonucta, o sebeple abd disinda bi japonya var. turkiye'ye turk dizileriyle giris gibi bisey de enteresan olabilir mesela, zira abd dizilerini lisanslamak cok daha cetrefilli olur tahminen.
vardir heralde bi planlari ben ekim'de basliyorum, daha bi bildigim ettigim yok. recommendation ve personalization uzerine calisicam.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

hulu biraz farkli ama, content sirketi sonucta, o sebeple abd disinda bi japonya var. turkiye'ye turk dizileriyle giris gibi bisey de enteresan olabilir mesela, zira abd dizilerini lisanslamak cok daha cetrefilli olur tahminen.
vardir heralde bi planlari ben ekim'de basliyorum, daha bi bildigim ettigim yok. recommendation ve personalization uzerine calisicam.

iş nedeni ile japonyaya taşınırsan çok kıskanırım seni ilke

öle bi kıskanırım ki kafan patlar dikkat et. o yüzden amerikada devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...