Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

verecek kimse bulamayıp atmaya da kıyamadığım kitaplar var, "kamu maliyesi" bu saatten sonra napacam lan ben kamu maliyesini? dürüp dürüp yerim artık

onun üstünde kısa roman çizgiroman not defterlerim fln var işte, sol taraftaki de sille hatun kişisinin sanat ve mimarlık yayınları hep bir de alman edebiyatı
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ya bana öyle mi anlattıydın starbucks dan bile kaldırılıyor yeterki giyiminiz onların sevdiği tarzda olsun biraz paranız olsun turist olduğunuzu anlayınca (bu zaten evrensel bir kural iranda bile gördüm bunu) 100% şansınız var diye.

Neler neler anlattı da yeri burası değil tabi.

seks var yazdim sizede var demistim farkli birsey belirtmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ya bana öyle mi anlattıydın starbucks dan bile kaldırılıyor yeterki giyiminiz onların sevdiği tarzda olsun biraz paranız olsun turist olduğunuzu anlayınca (bu zaten evrensel bir kural iranda bile gördüm bunu) 100% şansınız var diye.

şu saydıkların cok bile :D

Buraya gelip 3 günde japonyaya "erkek arkadaş" ile dönen japonlar var :D

Japonyada aşk ilişki felan çok zor birşey değildir yaa.Türk kızı gibi değildir olamaz yani Türk kızı kadar ego olamaz inanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

Soris said:

şu saydıkların cok bile :D

Buraya gelip 3 günde japonyaya "erkek arkadaş" ile dönen japonlar var :D

Japonyada aşk ilişki felan çok zor birşey değildir yaa.Türk kızı gibi değildir olamaz yani Türk kızı kadar ego olamaz inanmıyorum.

Simdi geleneksel cevre var cok farkli bir boyut.
Yenilikci kesim var ayri bir boyut ben tum boyutlari ile MIRC da uzun uzun anlatmistim. Sanirim Soris sama kisa ozet i tam konu olarak algilayip saskinlik gecirmis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Simdi geleneksel cevre var cok farkli bir boyut.
Yenilikci kesim var ayri bir boyut ben tum boyutlari ile MIRC da uzun uzun anlatmistim. Sanirim Soris sama kisa ozet i tam konu olarak algilayip saskinlik gecirmis.

Ben dinlemek isterim senden ninca sama. Potansiyel Japonya göçmeni var karsında. Özellikle şu 1.5 yıldır Okulu bırakıp kaçmayı o kadar çok beynimde kuruyorumki derslerin çoğunu veremedim ünide :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...