Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Album #11

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

abi bu arada babanın almasında bi sıkıntı yok ama ilk posttan rage'e girince dalga güruh gibi büyüyor.

kaç yıllık patisiniz şunu anlamadınız bi anasını satayım sabah sabah sinirlendim bak. ilk posttan HEHE EHİRCİK deyip geçseniz kim 3 sayfa dalga geçecek sizle.

özellikle deno. tillahını tanıyosun buradaki üyelerin gerçek hayattan, ama adamların en ufak dalga geçmesinde falan NE DİYONUZ ANANIZI ATLARLA GÖRDÜM GEÇEN GÜN BEN diye rage'e giriyorsun. sonra 8 sayfa dalga geçiyor insanlar. sonra yüzüme yapın bunları real'dan açık adres verin diye rage'e falan bağlıyosun. lan ne gerek var. acık kendinle dalga geçicen, 2 takmıcan bunları harmanlıcan, bir allahın kulu dalge geçmez. zaten zevki kaçar dalga geçmenin.

tanımıom hiçbirinizi ama bütün gün forumdayım artık görüyorum lan bunları. yapmayın olm.

esen kalın.

abi çünkü buradaki adamların özünü az çok tanıyorum, adamlar akıllı uslu adamlar aslında. fakat ilkokul bully'ligine getiriliyor olaylar. biri feedlesin de başlasın flame wars mantığı adamlar 30'una gelecek olsa da devam ediyor.

daha önce kaan'ın bok yemesiydi, hadi gene beni trollediler eh gene eglensinler dedik. ama işin içine aile üyesi sokarak, arkana da burdan destek verecek tipler bularak bokunu çıkarmaya gelirse, ben de ilk gördüğüm yerde paralarım. tek gelemediğim konulardan biri yani şu.

hayır olay da zor bir durumdan babamın yardımı ile kurtulmamız. iki gün sonra ayni tecrübeyi yaşasa altına iki tane huggies bezi geçirecek adamlar da var geyik yapanlar arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

buradan şunu çıkartıyoruz. sizin gibiler ile değil ülke kurtarmak, mahalle maçına bile gidilmez. (denoya değil lafım genel)
sidik yarıştırılmış resmen. insanlar klavyeden atıp tutuyor sürekli, benim başıma şu bu geldi diye. gerçekten forumda canlı gözler ile görebildiğiniz bir kahraman yok muşu adamların ağzının payını versin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

en çok ben direndim kavgası yapmış lan adamlar resmen

bu zaten bu direnişin özünde var, başlarda bana da komik geliyordu ama aslında olay legolas-gimli'nin kaç adam öldürdün geyigi gibi bişi. sen ben direniyor olalım da, ben gözaltına alınayım sen gaz ye, önemli değil.

ha, benim takıldığım, özellikle aras'da, şu oldu: kendi de söylemiş, daha 1.5 hafta önce facebook'da konuşuyoduk, vay sen de sağlam direniyosun hacıt bilmemle diye. klasik muhabbet. ben de şu 1 ayda sağlam tecrübeler edindim o da belli ki edinmiş.

şahsen benim şu son yaşadığım olay 3 hafta boyunca gaz bombasını geri atmak, barikat kurmak, polisten kaçmak vs.gibi eylemlerin ötesinde bir durumdu. tekrar anlatmicam baştan. korktum abi. ben de korktum, yanımdaki insanlar da korktu ev sahipleri de korktu. gözaltına alınanlardan haber alınamama durumunu siz de biliyosunuz. derdim gözaltına alınmak değildi, gidip de bir depoya kapatılma korkusuydu. hepimiz 1 aydır tecrübe ediniyoruz şu olayları beyler, kimse kahramanı oynamasın.

böyle bir durum olmuşken, aras da az çok bu durumu bilip benzer boktan bi olay yaşamışken trollemek yanlış, bunu demeye getiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

BabacumMostors said:

ben millete talcid sıktım bir de dükkanların içine adam taşıdım support karakter oynatıyorum ben olmaz mı o? PANZER SU SIKTI DA BİZ Mİ GİTMEDİK? yani gittik de gidene kadar fıskiyeyi kırdılar

Panzere o konuda ben de kırgınım.

sdfsdfs ben de healerlık yaptım ama su gelseydi de açaydım gollarımı
Sosyal ağlarda paylaş

abi o gaz gelince hepimiz "AHELELEÖĞĞĞ" diye kaçtık ama yine de orada olduk, yeri geldi bacaklarımız titredi ama koluna girip insanları o zeehirin içindne çekip çıkardık, twitter başındakiler sabahlara kadar oturdu yer bildiriminde bulundu, telefonlar susmadı, bilgisayarı başına eli telefondsa istihbarat yapanlar ayrı panik yaptı sahadaki ayrı panik yaptı

bence çok güzel bir milletiz alayımız iyi direndi ve direniyor

olum ağlayacam lan ben, kahve mahve alaym geleyim bari nağpayım

LAN ÇOK SEVİYORUM SİZİ ASLANSINIZ KAPLANSINIZ GÖZÜMDE!
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

abi bi an gözümde canlandırdım da

isyan ortamı. polisler. yukarda helikopter.

arabaya doğru koşuyorlar, helikopter farkedip ışık tutuyor, coprynin tost hala elinde, koşuyorlar arkalarından ashahshas off tmm

ben başka yerdeydim o sırada denolardan ayrıldık biz

' koşun doktor lazım !!!' narasından sonra .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...