Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Polisi neden sevilmiyor

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

oldun said:

Fistan said:

turk polisi faşist oldugu icin sevilmiyor en basta
ek olarak son derece egitimsiz bir guruh turkiyede polis oldu
ortaokul mezunlari köyden kalkip 2 yil akademi ile polis yapildi
sen bu cahil insanlara ogretmen kadar maaş verdin ustune yetki verdin
ne oldu? kendini halktan koparip sonradan gorme, elindeki gucu bir bok sanan gerizekalilar ordusu oldu
aha bu

evet bu ama yalnızca bu değil. Bu darbeden sonra olduğu, asayişi sağlamak ve halkı abstırmak için çok fazla polise ihtiyaç vardı, her isteyeni polis yaptılar, sonradan polis olmak daha zorlaştıysa da yerleşen kültürün önüne geçilemedi.

Ama son zamanlarda polisin direk faşist iktidarın sopası olma durumu var ki bu daha fena.
Sosyal ağlarda paylaş

yav şişlide yolun ortasında, elemanın birine kimlik sordular ekip otusunun içinden eleman da yav yeter daha demin beride gösterdim yok falan dedi, o polisin bi çıkışı vardı arabadan ve direk eli silaha attı, kopçasını falan açtı silahın böyle suratlar birbirine yapışmış bunun eli silahta göstereceksin ulan diyo elemanda göstermeyeceim diye diretti, dier polise baktım arabanın içinde sırıtıyor.

direk gözümün önünde gerçekleşmiş bir olay mesela. yani meslek ayrımcılığı yapmamak lazım tüm polisler x tir muabbeti de bi çeşit faşizm ama bu cidden sorunlu bir kurum buda bir gerçek
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Bu videoları(3 ve 5 dışında) teker teker açıklarım ama okadar düz mantıksın ki açıklama gereği duymuyorum şuan.

Sadece söylemem gereken polislerin iyi yaptığı şeyler değil kötüler kayıt altına alınıyor böyle karşılaştırma yapamazsın
polisin gorevi iyi seyler yapmak zaten
iyi bisey yaptiginda normal oluyor yaptigi, kayit almaya gerek yok
haber degeri yok, gorevi o.
ama kopru yapti diye belediye baskanina alkis tutan halkimiz anlamiyor sanirim senin gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Turk polisinden korkuyoruz cunku. Daha otesine gerek yok bence:

GERGE gecen yil demis ki: said:

Asıl teröristler polis. Terörist demek korku yayan demek ne de olsa. Yanıma bir kürt geldiğinde, PKK'lı olduğunu bilsem bile, herhangi bir ürperti filan hissetmiyorum. Günlük hayat devam ediyor. Ama polis geldiğinde kaskatı kesiliyorum. Otobüse girdiğinde önünden herkes çekiliyor. Dolmuşta yanıma oturduğunda (bir kere oldu Allah'tan) cama yapışıyorum.

Polisler terör duygusunu çok güzel aşılıyorlar. Polisle tartışmak? Hele hele kavga etmek? Szass Tam'a orta parmağımı göstermeyi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Asıl teröristler polis. Terörist demek korku yayan demek ne de olsa. Yanıma bir kürt geldiğinde, PKK'lı olduğunu bilsem bile, herhangi bir ürperti filan hissetmiyorum. Günlük hayat devam ediyor. Ama polis geldiğinde kaskatı kesiliyorum. Otobüse girdiğinde önünden herkes çekiliyor. Dolmuşta yanıma oturduğunda (bir kere oldu Allah'tan) cama yapışıyorum.

Polisler terör duygusunu çok güzel aşılıyorlar. Polisle tartışmak? Hele hele kavga etmek? Szass Tam'a orta parmağımı göstermeyi tercih ederim.

Pkklı demek yanında otursa ve üstünde bomba taşıyor olsa gerçekten korkutmaz doğru, Polisleri bende sevmem amcak itin şeyine sokmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

ahh canim benim nasil korkmus sdsdfasdf. bende alman polisi ile olan animi anlatayim. Bir türk polisle tartisiyor itisme sirasinda türk polise kafa atti ve adamin burnu kirildi. Alman polisi aglamakli gözlerle türke bakip "burnumu kirdin iyi mi oldu" dedi. ne adam nede yanindaki polis birsey yapti. ha sonra mahkemeye verip anasindan emdigi sütü burnundan getirdiler. Ama adamlar siddet uygulamadi. Cünkü egitimliler polis müdahale etse isler büyüyecek. Ben gece gec saatte yürürken alman polisi görünce ohh polis var korkacak birsey yok diyorum. adamlar güven veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

ahh canim benim nasil korkmus sdsdfasdf. bende alman polisi ile olan animi anlatayim. Bir türk polisle tartisiyor itisme sirasinda türk polise kafa atti ve adamin burnu kirildi. Alman polisi aglamakli gözlerle türke bakip "burnumu kirdin iyi mi oldu" dedi. ne adam nede yanindaki polis birsey yapti. ha sonra mahkemeye verip anasindan emdigi sütü burnundan getirdiler. Ama adamlar siddet uygulamadi. Cünkü egitimliler polis müdahale etse isler büyüyecek. Ben gece gec saatte yürürken alman polisi görünce ohh polis var korkacak birsey yok diyorum. adamlar güven veriyor.

Alman polis olsam gördüğüm yerde döverdim seni bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

cantug said:

Bu videoları(3 ve 5 dışında) teker teker açıklarım ama okadar düz mantıksın ki açıklama gereği duymuyorum şuan.

Sadece söylemem gereken polislerin iyi yaptığı şeyler değil kötüler kayıt altına alınıyor böyle karşılaştırma yapamazsın
ama kopru yapti diye belediye baskanina alkis tutan halkimiz anlamiyor sanirim senin gibi

aynı şeyi söylediğimiz halde bana BOK ATmışsın anlamadım...

Tabiki iyi şeyler kayıt alınmıyor.

Ama sen düz kafalıkta yada polislerle aranda özel sorunların yüzünden benim demek istediğimi de anlamaman çok ACI !
Sosyal ağlarda paylaş

lovecraft0Z said:

yav şişlide yolun ortasında, elemanın birine kimlik sordular ekip otusunun içinden eleman da yav yeter daha demin beride gösterdim yok falan dedi, o polisin bi çıkışı vardı arabadan ve direk eli silaha attı, kopçasını falan açtı silahın böyle suratlar birbirine yapışmış bunun eli silahta göstereceksin ulan diyo elemanda göstermeyeceim diye diretti, dier polise baktım arabanın içinde sırıtıyor.

direk gözümün önünde gerçekleşmiş bir olay mesela. yani meslek ayrımcılığı yapmamak lazım tüm polisler x tir muabbeti de bi çeşit faşizm ama bu cidden sorunlu bir kurum buda bir gerçek

POLİSE kimlik göstermemek nedir aga ?

Ben polis olcam bana göstermeyecek... azının burnunu kırarım ya böyle sululuk olmazki... belki teröristsin göstermiyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Fistan said:

cantug said:

aynı şeyi söylediğimiz halde bana BOK ATmışsın anlamadım...

Tabiki iyi şeyler kayıt alınmıyor.

Ama sen düz kafalıkta yada polislerle aranda özel sorunların yüzünden benim demek istediğimi de anlamaman çok ACI !

polisi şirin göstericem diye hem medya hem iktidar yırtınıyor zaten, sergiler bile düzenliyorlar bi senin gibi kafasını ezene yalakalık yapanlar eksik, gerçi bazılarınız doğrudan nemalanıyor bu düzenden bi ayrım yapmak gerek o noktada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...