Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tasarım tartışması vol 2

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

Finklorpeyniri said:

evrim var. buda demek ki allah yok.

allah var evrim yok demek kadar saçma

evrimle alakalı yüzbinin üzerine makale var. antitez olarak 3 büyük din evrime karşı sadece.

pozitif bilim ve ortak mantık eğer kanıtlayabiliyorsa evrimin olduğunu ve evrim 3 büyük dinin hepsinin kitaplarına karşı bir kavramsa bu en azından 3 büyük dinin olmadığını söylüyor.

muzla yüzde 50 orangutanla yüzde 98.9 falan aynı dna'ya sahip ol. sonra de ki yok ama allah beni topraktan yarattı benim kaburgamdan kadınları yarattı. diğer bir tarafta dünyanın altıbin yıldır olduğunu savunan var e bununda öyle olmadığını biliyoruz.

belki tanrı vardır ama bu 3 dinle alakası yok en azından
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

Ardeth said:

Finklorpeyniri said:

evrim var. buda demek ki allah yok.

allah var evrim yok demek kadar saçma

evrimle alakalı yüzbinin üzerine makale var. antitez olarak 3 büyük din evrime karşı sadece.

pozitif bilim ve ortak mantık eğer kanıtlayabiliyorsa evrimin olduğunu ve evrim 3 büyük dinin hepsinin kitaplarına karşı bir kavramsa bu en azından 3 büyük dinin olmadığını söylüyor.

muzla yüzde 50 orangutanla yüzde 98.9 falan aynı dna'ya sahip ol. sonra de ki yok ama allah beni topraktan yarattı benim kaburgamdan kadınları yarattı. diğer bir tarafta dünyanın altıbin yıldır olduğunu savunan var e bununda öyle olmadığını biliyoruz.

belki tanrı vardır ama bu 3 dinle alakası yok en azından

yoo dinler falan karşı değil evrime.

o kitap basım salaklara satıp para kazanmak için uydurulmuş bi tatava,
çok fazla salak var malum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...