Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Order of the Stick #2

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

929

roy herhalde en iyi ihtimalle -8 hit pointe falan düştü ölmese bile. durkon stafftan uzak, nasıl protection from daylight atacak bilemiyorum. v belki son dakika büyüsü atabilir ne atacaksa, haley'in sanırım o wandları kullanma vakti geldi. wand of darkness varsa durkon kurtulur.

bu arada belkarı niye tekmeliyorsun be adam. sdfsdf.

Sosyal ağlarda paylaş

930

ahahaha klişe, tahmin edildi bu evet :D
ama klişeler güzeldir ya eheh, official forumda uzun bir süre elan'ın 836. bölümde bahsettiği gizli plan tartışıldı (durkon'a sending için ihtiyacı vardı galiba), julio scoundrel karakteri bir ihtimal düşünülmüştü, o oldu güzel de oldu :)

o değil de, durkon nasıl kurtulacak acaba, zeplinin gölgesi işe yarar mı cidden?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Order of the Stick 10. yıla özel bir takım şeyler çıkmış. Bu seneki ornament, Shadowfury çok sevecek:

Ornament & Spoiler 930

Takvimden shirt'e kadar bir takım ürünler var. Takvimde start of darkness kitabındaki redcloak ve right-eye'la ilgili görseller de var. Shirt baskı için tabii ki favori:

Shirt Baskı & Spoiler 922

Bunun dışında da şahane şeyler var tabii ki, bir bakın :)

Giant'ın açıklaması
Cafepress store linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahah en sonuna çok güldüm(tu)

V yi bayağı uzun zamandır ciddi bir dövüş içinde görmemiştik. Blackwing in tepkisi de çok iyi.

Tarquin de ciddi ciddi gördüğüm en başarılı villain karakterlerden ya. Rich abi mükemmel tasarlamış karakterin felsefesini, tavırlarını filan.

"So I am going to murder your lowlife girlfriend, burn this ship and everyone on it to ash, and chop off your hand.

BECAUSE THAT IS HOW THESE THINGS ARE DONE!"

Sosyal ağlarda paylaş

934

oha cidden, gemiye wormhole açacağını tahmin ediyordum da böyle iyi olacağını düşünmemiştim. haley'in sneak attack'i de güzeldi :)

geek stuff: laurin en az pointlerinin yarısını çoktan harcadı. initiative V'de, tarquin düşmek üzere ve bir sonraki round saldırabilir. gust of wind ile başlamak iyi olabilir, tarquin büyük ihtimalle düşer. yalnız kalan laurin için quickened dimensional anchor ile önce kaçışı engellenir, ardından da zaten güvertenin geri kalanı bile rahatça halleder. tabii laurin son round'unda gemiyi yakmazsa. ayrıca V'nin tutumu genelde etrafa fireball ve lightning atmaktan yöne olduğu için yine herkesi zor durumda bırakabilir.

ama caster fight dendiğine göre daha farklı bir şeyler beklemek de mümkün :p

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...