Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Order of the Stick #2

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

914

Oha çok iyiydi sonu.

Geriye bir tek Sabine kaldı sanırım (Ölümü kesin olarak görülmeyen villain %100 ihtimalle hayattadır kuralına göre Thog da yaşıyordur tabi). Zzdtri yi de resleyebilirler belki. Ama Nale tamamen gittiğine göre Linear Guild tekrar toparlanmaz, Sabine de koskoca imparatorluğu çökertemeyeceğine göre intikamını alabilmek için fiendlara daha yakınlaşır bence. Onlara ihanet etmesi de mümkün de ondan sağlayabileceği bir fayda yok pek fazla.
Ama plot device açısından bakıyorsak bir noktada kesin Tarquin den intikam alabilmek OotS e yardım edicek.

Sosyal ağlarda paylaş

915

Ahahhahahah son panel mükemmel.
Bir de yüz ifadesi hiç değişmeden söylüyor ya çok iyi ^^

Bir de Empress olaylardan habersiz puppet on strings rolünde sanıyordum, Myron dan emir aldığına göre işler değişir
(Pek değişmez aslında, yine Empress gittiğinde kral öldü yaşasın yeni kral diyip onun generali olur Tarquin, ama yine de ilk izlenimden daha da tuhaf oldu bu durum)

Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar bariz ezmiyorlardı abi. Tarquin ve Malack hep nazikçe konuşuyorlardı. İlk defa bu kadar direkt açık açık azarlıyorlar.

Empress mal olduğundan olayın farkında değil diye düşünüyordum. Kontrol Empress te gözüküyor, komplodan haberi yok, Tarquin arka planda yürütüyor işleri filan.
Myron un kendisini azarlamasını kabulleniyorsa (ki üzerine bir de emir alıyorsa) o da kukla olduğunu bile bile işin içinde demektir.

Sosyal ağlarda paylaş

916

Deus Ex Machina sız kurtulamazlar cidden. V nin kurtarabileceğini sanmıyorum. Darth V belki, hazır fiendların yanındayken ve kendisi de batabileceği kadar dibe batmışken yine satar ruhunu. Darth V gelirse Sabine de yanında intikam için gelir kesin. Ama bunun olabileceğini pek sanmıyorum, V planlarını anladı bile bile daha fazla avantaj vermek istemez kesinlikle.
O güçte bir tek Xykon var, birşeyler olur o geri döner diycem ama o da çooook saçma olur.
Rifte kaçıcaklarını da sanmıyorum, Elan ve Haley i geride bırakmaları gerekir. Belki snarl çıkar ya da onun gibi birşeyler olur derdim ama o da saçma olur.

Aklıma gelen bir ihtimal daha var ve en büyük ihtimal bu bence:
Obi Wan to the rescue!!!!!!!!
Baştan başlayıp tekrar okuduğumdan beri Julio Scoundrel tam Tarquinlik rakip diyordum, her şey cuk oturuyor. Zaten Tarquin in tonla Darth Vader referansı vardı, Julio nun da Obi Wan referansları bayağı fazla, Tarquin Julio yu biçmezse çok büyük eksik kalır. Sahne de tam geri dönüp ölmelik sahne oldu zaten.
Üzerine bir de Tarquin in yardımını almadan sıradaki gate e gitme kısmı var ki airship opsiyonu cuk oturuyor(ki adının Mechane olmasına değinmiyorum bile ^^). Çok daha fazla da sayılabilir, aklıma gelenler bu kadar.
Julio gelir, ekibi kurtarır, Tarquin ile kapışıp ölür, Elan intikam yemini eder, gemiyle sıradaki gate e giderler (Sırası doğru olmayabilir. Tarquin peşlerinden kovalar, Scoundrel ile çölde değil son gate in yakınlarında kapışabilirler filan)

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

916

Deus Ex Machina sız kurtulamazlar cidden. V nin kurtarabileceğini sanmıyorum. Darth V belki, hazır fiendların yanındayken ve kendisi de batabileceği kadar dibe batmışken yine satar ruhunu. Darth V gelirse Sabine de yanında intikam için gelir kesin. Ama bunun olabileceğini pek sanmıyorum, V planlarını anladı bile bile daha fazla avantaj vermek istemez kesinlikle.
O güçte bir tek Xykon var, birşeyler olur o geri döner diycem ama o da çooook saçma olur.
Rifte kaçıcaklarını da sanmıyorum, Elan ve Haley i geride bırakmaları gerekir. Belki snarl çıkar ya da onun gibi birşeyler olur derdim ama o da saçma olur.

Aklıma gelen bir ihtimal daha var ve en büyük ihtimal bu bence:
Obi Wan to the rescue!!!!!!!!
Baştan başlayıp tekrar okuduğumdan beri Julio Scoundrel tam Tarquinlik rakip diyordum, her şey cuk oturuyor. Zaten Tarquin in tonla Darth Vader referansı vardı, Julio nun da Obi Wan referansları bayağı fazla, Tarquin Julio yu biçmezse çok büyük eksik kalır. Sahne de tam geri dönüp ölmelik sahne oldu zaten.
Üzerine bir de Tarquin in yardımını almadan sıradaki gate e gitme kısmı var ki airship opsiyonu cuk oturuyor(ki adının Mechane olmasına değinmiyorum bile ^^). Çok daha fazla da sayılabilir, aklıma gelenler bu kadar.
Julio gelir, ekibi kurtarır, Tarquin ile kapışıp ölür, Elan intikam yemini eder, gemiyle sıradaki gate e giderler (Sırası doğru olmayabilir. Tarquin peşlerinden kovalar, Scoundrel ile çölde değil son gate in yakınlarında kapışabilirler filan)

ahah öyle bir şey olsa çok eğlenceli olur cidden :)

Sosyal ağlarda paylaş

917

Roy'un Belkar'ı koruma çabası gözlerimi yaşarttı. :p

Haley combata katılıp 3 adam öldürse round başı, bir süre daha gider de, sanırım artık Vaarsuvius'un gelip bir Empowered Chain Lightning, ardından da Delayed Blast Fireball atıp olayı noktalaması gerekiyor. Tabii Rift'in içine kaçış için o da, yoksa Tarquin'in kendi partisiyle baş edecek güçleri yok.

Çizer V'nin devamlı sitout olma sebebinin, V'nin aslında grubun geneline göre çok daha güçlü olmasından kaynaklandığını söylemişti bir ara. Şu anki durum tam V'lik. Gerçi 27 dakika geçmemiştir ama belki bırakırlar V'yi, çünkü OotS dağılırsa gerek kalmayacak diğer dakikaları kullanmalarına.

Bu arada Roy'un Greater Cleave feati var galiba 6-7 tane birden kesiyor herif sdfsds.

Sosyal ağlarda paylaş

917

Ne kadar zaman geçti bi şekilde belli etseler bari. V Gandalf gibi gelicek herhalde:p
Ama en sevdiğim karakter ya, böyle olayların dışında tutulmasına gıcık oluyorum.

Yalnız Xykon'a sub-boss dedi ya. Sub-boss olan kendisi orada, Xykon dünyayı ele geçirmeye çalışıyor(ki yok etme riski de bayağı büyük), Tarquin bi kıtanın yarısını elinde tutmak için zibilyon tane komploya ihtiyaç duyuyo. Xykon u Tarquin in düşündüğü kadar kolay indirecek güçleri olsa Tarquin anca 10 bölümlük sidequest olur lol.
Neyse, eğer sağ kurtulurlarsa bayağı xp kaldırırlar bu olaydan:p

Ayrıca;
Roy has boobies!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...