Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fire Emblem Awakening (3DS)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ok gördüm şimdi okudum da, neyse benden pas ya. o ekran çok ufak gelmişti bana, ist'teyken oynamıştım biraz mario showroom'da. esas vc4 neye çıkacak onu bekliyorum çünkü heh.

bir de işte tv out yok, vita'da o olay alsam mı düşüncesinin önüne geçmişti. tv'de vc2 oynayabilmek (tu)

ama şu bundle rengi çok iyi, favori rengim direkt. onu takdir etmeden geçmeyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

senin istanbulda oynadığın sağdaki, bizim konuştuğumuz soldaki :p

http://www.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2012/08/Nintendo-3DS-XL-vs-original-3ds.jpg

ekranı gayet buyuk, tv out olsa bile anlamı yok çunki aktif touchscreen kullanıyorsun. alt ekran sus değil, fire emblemde misal her turlu status ve menu gorevı altta, gameplay ustte, ekranı menulerle ve hud ile clutterlamıyorsun

3D olayı var bide tabi, ben çok kullanmıyorum pil çabuk bitmesin diye ama fre emblem mesala baya iyi kullanıyor 3D yi, taktir etmeden geçemicem
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bundle'da xl değil de normal hali demişler? xl mi getirtecektin sen?

evet xl'in boyu iyiymiş. neyse ben bakınayım, karar verirsem yazarım ama başkası önce davranmışsa da np. alırsam sırf srpg için zaten, oyunların birikmesinde zarar yok. :p

sana açık çek verdim, doldursamda limiti istersen getiricem çunki srpg fanı olarak bu oyunu ve DS deki eskileri oynaman lazım ehuehu

kucuk versıyonuda varda bızım konustugumus xl versıyon, kucugu bı japonyada cıktı

http://operationrainfall.com/wp-content/uploads/2012/07/FE3DSBundle002.jpg

buda XL

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2013/02/awakening.jpg

http://images.nintendolife.com/news/2013/04/fire_emblem_awakening_battles_to_third_in_uk_chart_debut/attachment/0/original.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

her oyun dijital çıkıo zaten, kredi kartı kabul ediosa sorun yok

dijital almanın en mantıklı oldugu alette budur heralde, recycle edicez diye basit bi leaflet hariç bi halt çıkmıo kutudan, kutuda zaten delikli filan az plastik geyigine.

kartuş tak çıkarda dert ayrıca, SDHC desteği var cillop indir oyunları tut alette direk ohh, kredi kartı kabul ediomu US store ona bak once ama

bide bundle kalmamış olabilir ondan istiosan, baya oldu US de çıkalı, EU da 1 hafta oluyor daha
Sosyal ağlarda paylaş

ciktigindan beri oynuyorum, luigi's mansion falan yalan oldu hep attim kenarda duruyor lol

karakterler arasi muhabbetler cok iyi, frederickin ayi eti olayi falan ahah

sumia <3

o degilde baslarda oynarken o dusman karakterlerin recruit edilebilecegini bilmiyordum, o ilik gibi dark mage hatunu bictim ya :/
Sosyal ağlarda paylaş

Region lockun tek seysi biraz daha gec cikio tercume yuzunden de artik klise bu, bide nintendo eu us den baya baya iyi japonyadan oyun alma konusunda, nintendonun cikardigi her oyun zaten bankoda 3rd partylerde karmasa olabiliyor

DS doneminde amerikaya satmaz diye cikarmadiklari cogu oyunu takir takir oyniodu eu eheuehu, eu > us zevk konusunda zatende EFIGS standart oldugu icin beklemek zorunda kalmak kotu iste
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar isteyen amazonun italyan sitesini de deneyebilir, sadece konsol 140 EUR'a alınabiliyor. Sadece posta idaresinde kdv ödersiniz, çok inanılmaz boyutta değil bence.
( Express kargoyu seçmemeniz çok çok önemli, hem pahalı oluşundan, hem de özel kurye ile geleceğinden ardiye, ordino gibi saçma masraflar ek olarak çıkar başınıza 300 TL gibi fena bi masraf. Ayrıca bu şekilde sevkiyatınız çıkmadan kredi kartınıza birşey charge olmuyor bildiğim kadarı ile. İptal edebilirsiniz yani.)

İsterseniz yanında oyun, şarj aleti vs de getirtebilirsiniz.

Fire Emblem bundle da var, çok hatırlamıyorum ama sanki biraz daha pahalıya geliyordu bundle.

Siteyi kullanmak kolay, 0 italyanca ile sonuna kadar gidilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok iyi gidio ya, allahtan mobilde gezi planlarımı iptal etmek zorunda kalmıyorum ehuehu, detay anyagı insanlar cıldırıcak bunda, kılıcıma istedigim adı verebılmek bile kucuk, gereksız ama okuz gibi immersion katan bi olay

unit sohbetlerinden bahsetmiyorum bile heuehu, karakterler cok iyi neredeyse savastıgım kadar sure harıtada gecıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...