Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdoğan, Kamer Genç'e Çok Sert Çıktı

Litminov

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

Chipetbeth said:

Ecevit de zamanında kavakçıya birşeyler söylemişti güç elindeyken ,meclisden atttırmıştı galiba ,bugünde tayyip kamer gence atıyo işte büyütecek birşey yokta akpli mvekili halsız küfür konusunda

çipet? inandığın allah çarpar...ecevit ile tayyipin adlarını aynı cümlede kullanman zaten abes...kaldı ki iki olayın zerre ilgisi yok...orada türbanla milletvekili olarak meclise girilemeyeceği halde merve kavakçı provokasyon amaçlı(aha bu DELİKANLI akepeliler-o zaman refah partililerdi-onun arkasına sığınmışlardı o zaman ya tutarsa diye)türbanlı olarak meclise girmişti.ecevitte cumhuriyet başbakanının yapması gerekeni yapmıştı.

Abi ben 2 kesimide sevmiyorum oyda vermiyorum.ama bakınca şöyle demokrasinin ne demek olduğunu o kadar güzel anlıyorumki, insan eliyle hukuk düzenlemesi olmayacağını anlıyorum.kurdun sürüye çoban olması gibi sdsaasss

Edit:nolursa olsun ana bacı dalan herifi postalamalılar,demokrasi işte parası olan seçim yatırımı yapıp m.vekili oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

cidden ha 2 gün sonra şu herifin ölüm haberi gelse, kimse bir şey kanıtlayamasa, çok güzel bir ortam oluşur akp saflarında, melül melül bakarlar böyle koyun gibi. hayır olacak iş mi ya, mecliste, elalemin o.ospusu çıkıp yok özerklik istiyoruz bilmemne deyince olay olmuyorda bu mu oldu? hele erdoğan tutanağı dahi okumamış bir havası var.
Sosyal ağlarda paylaş

kamer Genç tek başına,(özellikle bağımsızken) muhalefet partilerinden daha iyi araştırma,eleştirme ve muhalefetde bulunan aktif bi siyasetçi..

Tunceli ve civarında da Atatürkçüsünden tut da en aşırı sağ/sol gruplarda bile saygı duyulan bi adam...

Genç e yapılan eleştirilerin haksız olduğunu düşünüyorum..

son olarak akp nin önce mikip sonra mikilmiş gibi yaygara yapması da iğrençliğin yüzsüzlüğün daniskası.lan " 3-5 mehmetçik öldü diye meclis toplanmaz" dediklerinde bile bu kadar olay olmamıştı pes ya.

edit:ha dinazor siyasetçi örneğine abdulkadir aksu ya bakabilirsiniz.en azından genç konuşmasını beceriyor ve safı belli rüzgar gülü değil bir netice de..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...