Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yanarlı dönerli apo-perinçek resimleri paylaşan patidaşlar,yalnız değilsiniz,başbakan yanınızda

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Kalten said:

İyide abi Akp nin de aynı yanlısı yapması senin adamının yaptıgı yanlısı dogru yapmıyor ki.Niye spamladın simdi o videoları anlamadım.

yok,sen zaten hiçbir şey anlamamışsın.
bence uyu.

edit: asıl dikkat edilmesi gerekenin ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum değerli kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

olm alakası yok. ben kemalistim,perinçek sosyalist.

kardeş sana bir soru.

dünyada "kemalizm" diye bir ideolojinin oldugunu varsayıyorsun. hadi varsaydın diyelim.

bu ideoloji hangi üniversitelerde okutuluyor ogretiliyor bir gidek ogrenek.

biliyorsun komunizm, liberalizm, faşizm, konservatism ve bir kaç tanesi sosyal bilgiler fakultelerinde işleniyor.

bir sorayım dedim bu "kemalizm" i kim çıkarmış ve hangi üniversitelerde mevcut?
Sosyal ağlarda paylaş

braid said:

dünyada "kemalizm" diye bir ideolojinin oldugunu varsayıyorsun. hadi varsaydın diyelim.

biliyorsun komunizm, liberalizm, faşizm, konservatism ve bir kaç tanesi sosyal bilgiler fakultelerinde işleniyor.

kemalizm ilk defa 1930lu yıllarda doğrudan TC tarafından kullanılmış. eğitimi ilkokulda temel ilkeler öğretilerek başlanılır ancak burdaki çoğu insan senin gibi cahilce kemalizmin sonradan türetilmiş bir şey oldugunu düşündüğüne ve içeriğinin ne oldugunu bilmediğine göre bir kez daha ülkemizdeki eğitim sistemi saçma sapan diyebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

braid said:

KuddusiMavra said:

olm alakası yok. ben kemalistim,perinçek sosyalist.

kardeş sana bir soru.

Anti-emperyalizm diye bak bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Cetin Tas sana 3 sorum var, cevaplarsan sevinirim.

1-) Apo ile röportaj yaptigini iddia ettigin Perincek ve yancisinin yaptiklari röportajlar veya konuyla ilgili yazdiklari yazilar nerde ve Mehmet Ali Birand'in verdigi pozlarla Perincek'in verdigi pozlari karsilastirdiginda ne hissediyorsun?

2-) Kemalist olmak sana göre tam olarak ne demek? Mustafa Kemal'in hangi özelliklerini, sözlerini kabul ediyorsun hangilerini kabul etmiyorsun? Örnegin "Egemenlik kayitsiz sartsiz milletindir" derken Atatürk milletin verdigi karara ve sectigi idareciye niye saygi gösteremiyorsun?

3-) Yarin secim yapilsa oyunu kime verirsin?

Son soruma cevap vermek zorunda degilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...