Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

viskinin büyüsü.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

noyan...
bu arada bu yaptığın patchte bahsettiğin kızların türk kızları olduğuna emin misin?
"hadi gel aşkım"diyen türk kızları he?
enteresan...

Yani ben seksteki devinimden partnerimle birlikte bir transa girip sonrasında o zamansız boşlukta harika içsel tripler kovalarken ruhum şiirler yazarken kendindem geçiyorum. Bu esnada bedenim de fiziksel dayanıklılık sınırlarını aşıyor. Ama bu ilahi bağlantıyı kuramayan kadınlar üçüncü orgasmlarından sonra kendilerini gereksiz bir efor loopu içinde kapana kısılmış hissediyorlar ve bu hisle birlikte kukuları kurumaya geçip zarar görmeye başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

noyan...yalnız burada önüne gelen atıp tutuyor,"şöyle içerim,böyle yardırırım"diye.
bence 2 aşamalı olsun buluşma.
önerim şudur.bir komite oluşturacağız(sen ve benden oluşsun o komite tabi ki)...
çiçek pasajında kuracağımız masada dayanıklılık testi yapalım.
1 dakikada 3 tane 50lik birayı içenleri nevizadede nevizade restauranta alalım. ondan sonra muhabbet şelale...
B)-
(:P)

Ben alkol kullanmıyorum. Sen bir kimya mühendisisin. Daha iddalı dayanıklık testleri yapabiliriz .

Ey patiler tehlikenin farkındamısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi benim bile kabul edebileceğim sınırların dışına çıkmışsınız siz. Editlesenize kendi koyduğunuz kaka şeyleri.

Bundan sonra böyle yapıcaz, ben yok o kadarı da fazla diycem siz kendi hatanızı kendiniz editleyeceksiniz, kimse banlanmayacak.

Deneme süreci.

Lan ne pis bir şey yazdım/koydum diyenler editi versin hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...