Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aggro yu geri almaya geldim.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Faillemissin, millette dalga gecmis, geyik yapmis, niye bu hater yapsin ki insanlari, ilginc cidden. Ben bisi yazmamistim hic okumasi daha eglenceliydi de suraya kadar ;

finklorpeyniri said:

bilmediğimiz problemleri olabilir. saygı duymak lazım. olmuyor olabilir bazı şeyler. sonuçta foruma verilen bu enerji başka biryerden geliyor biryerde.

o yaşta çünkü zor bazı şeyler. iletişim mesela çok zor.

Su herif niye banlanmamış ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Faillemissin, millette dalga gecmis, geyik yapmis, niye bu hater yapsin ki insanlari, ilginc cidden. Ben bisi yazmamistim hic okumasi daha eglenceliydi de suraya kadar ;

finklorpeyniri said:

bilmediğimiz problemleri olabilir. saygı duymak lazım. olmuyor olabilir bazı şeyler. sonuçta foruma verilen bu enerji başka biryerden geliyor biryerde.

o yaşta çünkü zor bazı şeyler. iletişim mesela çok zor.

Su herif niye banlanmamış ki?

Bu postta banlanicak ne var goremedim ben
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

çünkü inatla eşine laf eden yok eşinle dalga geçmiyorum dememe rağmen LAF EDİYOR falan diye zorladıktan sonra artık yapmam gerekeni yaptım. keza sen ne anlam çıkardın bilmiyorum fakat iletişim zor demişim. hiçbir hakaret yok. altından kötü bir mana çıkarıyorsan senin fesatlığın.

he canım he
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

insanların internette kendini açıklamak zorunda hissetmeleri ne biliyim böyle PUBLIC IMAGEIMI KORUMALIYIM diye kasmaları falan ne kadar komik lan

sosyal aktiviteler, lan partyler zart zurt olmasaydı zaten public imagei korumak gibi bir dertleri olmayacaktı insanların.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...