Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

ya sipeys fail olmuşsun, bir gazla çetintaş'ı bitirecem diye atılmışsın kabul et işte olmamış bu sefer. Çetintaş sadece yeni akit, zaman falan var dememişti açtığı konuda. Tiraj olarak düşük gazeteler varken tirajı onlardan yüksek gazeteler yok demişti. Sen bile kabul ediyorsun bir önceki sayfa yazdıklarınla hükümete ters düşüyorlar diye bulundurulmadığını gazetelerin. CHP iktidar olsa diğerleri olmaz bu sefer diyorsun. Kötü olandan, yanlış olandan örnek verip durumu kurtarmaya çalışıyorsun ama olmuyor işte zorlama boşuna.
Sosyal ağlarda paylaş

yok,yazıldı daha önce de anlamıyor.
31.03.2013-07.04.2013 haftasında
SÖZCÜ 286.581
AYDINLIK 60.498
YURT 53.031
YENİÇAĞ 51.906 satmış.
Toplam = 452.016

Tüm gazetelerin tiraj toplamı = 4.947.809 (ki bunun 1 milyon küsürü bu miktarın neredeyse tamamı abonelere dağıtılan zaman gazetesi)...
Bu gazetelerin diğer önemli özelliği tirajın tamamını satıyorlar. Zaman,Akit,Yeni Şafak,Star,vs. gibi tirajının 90-95%'i abonelere dağıtılan gazeteler değiller.İnsanlar gidip gazete bayilerinden alıyor veya işte yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi metro girişlerinden-çıkışlarından alıyorlar.

Yani tirajın neredeyse 10%'unu oluşturan gazeteler yok sayılıyor THY tarafından. Mevzum bu zaten.

http://www.gercekgundem.com/?p=537980
Sosyal ağlarda paylaş

@screwy

:) burada aklı başında olduğunu düşündüğüm çoğunlukla karşılıklı düşünce paylaşımı yapıyorum. zaman zaman geyiğe de sarıyoruz karşılıklı olarak. ama burada özgüven eksikliği ya da başka herhangi bir kompleks söz konusu değil. şimdi şurada sipeyse veya sana veya bir başkasına karşı haklı çıksam ne olur, haksız çıksam ne olur? ya da sen bana karşı haklı çıksan ne olur, haksız çıksan ne olur?

gerçek hayatta sen dahil bir çok arkadaşın kmlerce önünde yer aldığım ortadayken haklı çıksam ne olur, haksız çıksam ne olur?

mevzuları birbirine karıştırmayalım, hepimizin birbirimizden öğrenceğimiz bir ton şey var. bunun bilincinde olup yazalım mesajları.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Demeye çalıştığın şeyi speyskek yapıo aslında kendini haklı sanıp adama yalancı diye suçlamış.

Sonra haksız olduğunu yine kabul etmeyip kendini haklı göstermeye çalışmış yani ne olursa olsun hep kendini haklı görmeye devam edicek.
yancılar cevap hakkı doğurmuyor dostum, araya girme.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

reampage said:

Demeye çalıştığın şeyi speyskek yapıo aslında kendini haklı sanıp adama yalancı diye suçlamış.

Sonra haksız olduğunu yine kabul etmeyip kendini haklı göstermeye çalışmış yani ne olursa olsun hep kendini haklı görmeye devam edicek.
yancılar cevap hakkı doğurmuyor dostum, araya girme.

sana ne lan sana mı sorucam ne yazıcağımı yalancı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...