Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

Düsenin dostu olmaz sozunun vucut bulmus hali topic.
Ben sipeysin yerinde olsam ama geri adim atmaz thy duzeyine tasirdim konuyu. Ucaga gazeteyle girerdim gerekirse. Ileride torunlari gorecek bu yazilanlari.

Surekli insanlara laf sokan, kibirli tavirlarla kendisinden baska herkesi kucuk goren, birinin acigini bulsam da dalga gecsem diyen birisi icin normal son. Dusenin dostu olmaz demekle zerre alakasi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ve şurada hate mesajı atan adamların, mesela spark, fizban, flashh, rave, ayfon vs gibi, hepsi yanlış bir şey yapayım da gelip 3 gün hahajaaha spamlesinler diye bekleyen, başka konularda yetemeyip burada fırsatını bulunca saldıran adamlar. Diğerleri de ortama uymuş. Olm abarttığınız kadar büyük bir fail değil. Altı üstü yürürken duramadan çektiğim fotoğrafta bir gazeteyi yanlış görmüşüm, bu kadar abartacak ne var, ne bu kuyruk acınız çok merak ediyorum. Tamam abi cumhuriyeti yanlış görmüşüm, eee? ki başlığı açma sebebimi koskoca paticik ten 1 kişi anlamış, yazmış yukarda. Zaman ve akit resmi koyan adama karşılık al 10 çeşit gazete var resmi bu. Bu kadar ezdiğimi bilsem siyaset tartışmazdım bu adamlarla, çok içlerine oturmuş. Şu failı başkası yapsa, böyle flash mob olmazdı, aksini kimse söyleyemez. Eyyorlamam bu kadar.
of neymisim lan ben, kendimle tanistim.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şipeyk'e yüklenirken reyou'nun da faili de atlanmış. çetintaş'a bir darbe de ben vurayım diye girmiş başlığa ve...

reyou said:

Çetintaş i ciddiye alan mi var? Ahaha

reyou said:

radikalin altinda, devir diye yazan cumhuriyet degil mi?

reyou said:

in Çetin we taş.

ilk sayfada ki postları bu. fakat o daha akıllı davranmış işlerin ters gittiğini görünce bir daha başlığa uğramamış...
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

sipeyskeyk said:

Buyrun. Thy amman-istanbul uçuşu, sıcak sıcak koyuyorum uçak kalkmadan. Ah çetin bey ah.

sipeyskeyk said:

Cumhuriyet bile var. Hani adam öyle demiş ki sanki sadece dinci gazeteler dağıtılıyor. Aklı başında her insanın okuyacağı çeşitlilikte gazete var, şekil a. Kimsenin okumadığı dandik gazeteleri yok diye bütün thy yönetimine mail atmış adam lol.

Şöyle bir sidik yarışına ne gerek vardı ben onu anlamadım. "Adamı bozayım" derken sen olayı tamamen yanlış yerinden anlamışsın. Adam THY'ye e-posta atıyor, "neden hep Star dağıtılıyor, Akit, Yeni Şafak var, oysa Aydınlık, Sözcü, Yeniçağ gibi okunan gazeteler de olmalı" demiş. Sen buna karşı öyle bir diş bilemişsin ki, gidip THY'de gazete sepetini koymuşsun (daha önce bir resim konulmuştu mesela). İlginç olan, koyduğun resimde 4 tane Star, bir Akit, bir Türkiye, bir Yeni Şafak var, ama adamın bahsettiği gazetelerden hiç biri yok. Hakikaten mumu yatsıya kadar yanmış. Hayır adamın dediği gazeteler de olsaydı ne olacaktı ki? Demek ki adamı dinlemişler o gazeteleri eklemiş olacaklardı.

(tu) arkalarda kalmasın bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

sipeys'in göt oluşunu savunmayacağım hatta gördüğüm yerde yüzüne 'AHAHAHAHAA' falan diye vuracağım ama forumun yüzde doksandokunuzu toplasan bir sipeys etmez.

akıl almaz zeka seviyesindeki bir çok insanın gelip burada laf söylemesi baya komik.

vefakat şu götoluştan daha komik bir şey varsa çetintaş gereksizinin thy'e attığı maildir. hala daha anlamsız. hala daha saçma. insanın eşinden dostundan bekleyip alamadığı ilgiyi 'genç' populasyonlu bir forumda araması günden güne gittikçe izlemesi daha acınası bir durum yaratıyor.

hayır hadi bu boku yedin attın o maili. bize ne? hayvan kadar adamsın niye burada ilgi çekmek için paylaşıyorsun bunu? niye tartışıyorsun bu kadar insanla?

lütfen git eşinle vakit geçir ona iyi davran falan yada bir hobi edin artık çetintaş. burası hayatında eksikliğini çektiğin şeyleri doldurabilecek biryer değil.

Bundan yıllar önce de siyaset veya gündem üzerinden tartışmalar olurdu. Sayfalarca tartışma dönerdi bir bakanın söylediği laftan ötürü. Yani siyasi topicler burası için yeni bir hadise değil, Çetintaş durduk yere Paticiğe girdi de onunla böyle şeyler başladı değil yani. "Genç populasyonlu bir yer burası" diyorsun da, ne yapalım, sırf genç populasyon diye sabah akşam futbol mu tartışalım, başka bişeyle ilgilenmesin mi insanlar? Çetintaş'ı kişilik olarak veya siyasi fikirleri açısından seversin sevmezsin, o ayrı bir mevzu da, kendi politik görüşlerine dayalı bir şey yaptı diye "ne boş adam lan ne saçma işler yapıyor" gibi tripler atman gereksiz.

Bilmiyorum hiç Türkiye'de olan olayların farkında mısın ama, son zamanlarda AKP-PKK birleşmesinin tohumları yeşermeye başladı, insanlar Kürdistan'ın kurulup PKK'ya teslim olunması ihtimalinden rahatsız ve endişeli. Sen "Ya boşver arkadaş, ben İstanbuldayım ve futbol maçlarını izleyebildiğim sürece bana giren çıkan yok, o yüzden dert ettiğiniz şeyler çok aptalca" diye düşünebilirsin de, herkes öyle düşünmüyor işte. Günlük hayatımda ve çalışma alanında bir takım aktiviteler gerçekleştirenler var, ama bunlar yetmeyip, facebook ve forumlar gibi sosyal internet ağlarında da insanları bilgilendirmek ve haberleri yaymak için çaba gösteriyorlar.

Bugün, Zaman, Yeni Şafak gibi gazeteler sık sık ücretsiz dağıtımlarla, "tarafsız" veya "gündemden uzak" kişileri kendi yayınlarıyla "bilgilendirip" tek taraflı bir bilgi akışına tutuyorlar. Uçaklarda sadece AKP yandaşı gazeteler var ve AKP karşıtı yayın yapanlar konulmamış. Adam da bundan rahatsız olup THY'ye e-posta atmış, "belki tepki geldiğini görüp değişikliğe giderler" umuduyla. Ayrıca Paticik forumlarının yaş ortalaması 20-30 arası, birçok kişi bir işte çalışıyor veya bir okulda okuyor. Çetintaş'ın buraya topicler açmasının nedeninin kendi alanında bir değişiklik uygulayabilecek veya gerçekleştirebilecek kişiler varsa haberleri olsun, onlar da bir çözüm üretebilir diye olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o zaman insan mail atmadan iki haber okur. geçenlerde mail attığı adamlardan biri çıkıp 'başbakanımızı ve hükümeti destekliyorum bunda yanlış birşey göremiyorum' tarzı bir laf etti daha yeni yani.

nasıl ki kürtlerin istediği dili konuşmaya hakları var thy'nin istediği gazeteyi verebilme hakkı var. devir 3g devri aç internetten oku hangi gazeteyi istiyosan veya git kendin al.

bunu olay yapıp mail attın diyelim thy'ye. bize niye gelip burda argüman çıkarmaya şakşakçılarına ABİM HELAL ABİM dedirtmek için yani bunlar ne biçim davranışlar.

gerçekten rahatsız olmuyor musunuz bu davranışlardan?

burda yok msnden adam çağırdı yok bilmemne diyenler de böle olay geçip gittikten sonra AMA GÜLÜYODUK DEVAM EDEBİLMELİYİZ tadında modası geçmiş gangnam sıtayılın gençlik festivalinde çalınması tadında postlar atmışlar. teşekkürler arkadaşlar.
sipeysin yaptığını savunmuyorum diyip 5 kere falan göt olduğunu komik olduğunu yazmışım. patinin kalitesizleri her daim işbaşında
Sosyal ağlarda paylaş

anlaşılabilmek güzel...teşekkür ederim warhero...

@finklorpeyniri...benimle ilgili yazdığın:

-"çetintaş gereksizi....",
-"insanın eşinden dostundan bekleyip alamadığı ilgiyi 'genç' populasyonlu bir forumda araması günden güne gittikçe izlemesi daha acınası bir durum yaratıyor"
-"hayır hadi bu boku yedin attın o maili. bize ne? hayvan kadar adamsın niye burada ilgi çekmek için paylaşıyorsun bunu? niye tartışıyorsun bu kadar insanla?"

bütün bunlara çok şey söylerim de hadi bir şey demeyeyim...

yalnız şu nedir?

-"lütfen git eşinle vakit geçir ona iyi davran falan"

bu nasıl bir terbiyesizliktir?

benim yazdıklarımı eleştirebilirsin, başka birçoklarına dediğim gibi saygı duyarım, eleştiriyi abartabilirsin zerre umrumda olmaz; ama bana hakaret edemezsin. bu forumda da kimsenin bir diğerine hakaret etmek hakkı olduğunu sanmıyorum.

bir çeşit TARZANlık yapmaya çalışmışsın gibi geliyor ama ayıp olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...