Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeys hiçbir şekilde hater'ın değilim, tanımıyorum da seni ama çoook ağır fail olmuşsun ve şu anda exponential olarak devam ediyorsun fail olmaya.. hata yaptığımı söyledim demişsin, heyecanla okuyorum topiğin başından beri öyle bir şey dediğin yok. fail olduğun konunun "türkiye'yi cumhuriyet olarak görmüşüm ne var bunda" olduğunu söylemişsin ama fail olduğun konu bu değil, demek istediğimi anlayan 1-2 kişi çıktı demişsin ama demek istediğin bal gibi ortada, çetintaş'ın savunduğu şey senin demek istediğin şey değil..
muhteşem bir siyasetçi olurmuşsun onu anladım akşsdklasdklalskşd
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Buyrun. Thy amman-istanbul uçuşu, sıcak sıcak koyuyorum uçak kalkmadan. Ah çetin bey ah.

sipeyskeyk said:

Cumhuriyet bile var. Hani adam öyle demiş ki sanki sadece dinci gazeteler dağıtılıyor. Aklı başında her insanın okuyacağı çeşitlilikte gazete var, şekil a. Kimsenin okumadığı dandik gazeteleri yok diye bütün thy yönetimine mail atmış adam lol.

Şöyle bir sidik yarışına ne gerek vardı ben onu anlamadım. "Adamı bozayım" derken sen olayı tamamen yanlış yerinden anlamışsın. Adam THY'ye e-posta atıyor, "neden hep Star dağıtılıyor, Akit, Yeni Şafak var, oysa Aydınlık, Sözcü, Yeniçağ gibi okunan gazeteler de olmalı" demiş. Sen buna karşı öyle bir diş bilemişsin ki, gidip THY'de gazete sepetini koymuşsun (daha önce bir resim konulmuştu mesela). İlginç olan, koyduğun resimde 4 tane Star, bir Akit, bir Türkiye, bir Yeni Şafak var, ama adamın bahsettiği gazetelerden hiç biri yok. Hakikaten mumu yatsıya kadar yanmış. Hayır adamın dediği gazeteler de olsaydı ne olacaktı ki? Demek ki adamı dinlemişler o gazeteleri eklemiş olacaklardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...