Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bravely Default: Flying Fairy (3DS)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

oyunu bitirdim.
oyunun ilk 4 chapteri bir o kadar iyiken, son 4 chapter bir o kadar kotu olmus:X

true ending

gayet tatmin etti, ouroborosun kendini gostermesini bekleyip sorunu kokunden cozmek, normal ending deki gibi kacinilmazi ertelemek degil.

ilk 4 chapterda airy'nin ne mal oldugunu anlamayan yoktur, ozelikle egilli bolumde bariz belli.

tiz sonda bayiliyor mu yoksa oluyor mu? sonra bonus video da pod icinde uyaniyor.

ya da soyle mi oluyor olay, tiz great chasmda oluyor, airynin kardesi(celestial?) bedenini ele geciriyor hatta oyunun bir bolumunde, mephillia iki soul gordugunden bahsediyordu tizde.

said:
Bravely Default: Over 200K physical + digital

NPD rakamlari(tu) ikinci oyun icin ayrilan butce daha fazladir umarim, buyuk townlar ve daha fazla npc olur ikinci oyunda. oyunun en buyuk eksikligi bu zaten, giriyorsun towna bir iki vendor oluyor o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Endings

Her VN gibi True Ending ozel gayretle ulasilan bir ending gibisinden. Yani gayret gerekmiyor ama akli basinda oyuncu beklemeden patlatir bence. Ben patlattim. Sam de patlatti sanirim.

Ending'i gordukten sonra True Ending kismina ulasmak grinding yaparsan sikici oluyor sadece. Chapter 6 gibi level 99 olmustum ben, sonra random encounter'lari azaltip devam ettim, sikilmadim hic.

Sosyal ağlarda paylaş

evet patlattım ama patlatıp sonra kalınan yerden devam ediliyor demiştin sanırım, ona güvenerek patlattım. yoksa biraz kararsız kalırdım herhalde en baştan oynamak için. ama onu bir kenara koyarsak patlatırdım gene herhalde kendimi ekibin yerine koyarsam.

ben de 99 olunca kapadım zaten encounter'ları, job lvl da herşey vardı istediğim. para zaten 1 milyon kasada kalarak bitirdim item entry açmak için herşeyi satın almama rağmen.

son 4 chapter'da biraz fazla uzun tutmuşlar bence de, ama yine yaptıracak kadar iyiydi herşeyi karakterlere bağlaması oyuncuyu. hepsini yaptığım için çok memnunum doğrusu.

brave lee

tam bir satsuki çıktı ya adam lol. kız kardeşler ve diğer ekipler de tam four devas o çürük elma üçlü hariç.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...