Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumda artan ırkçılık

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Hayir ben Almanyada yasayan türkleri kastetmedim sadece. Ayni zaman Türkiyeyi de icine katmistim.

Burda yasayanlarla zaten Türkiye'nin hicbir sehrini kiyaslayamiyorum.

@fenn
o adam standartlar acisindan kral sayilir ama iste Türkiyedeki denklerine göre. Hem gelir hem yasam kalitrsi acisindan. Ama özü ayni onu hicbi cografya degistiremiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk'e keko deyince sorun yok, Kürt'e keko diyince ırkçılık. Bunu aşmak gerek. İkisinin de dandiği dandik, ikisinin de iyisi iyi. Sonuçta tamam herkesin haklarına saygı göstermek gerek ama kimseyi kayıtsız şartsız sevmek diye bir olay yok. Saygı ve sevgi her zaman ve durum için biri olmazsa diğeri olmaz şeyler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

İnsanların kendi inanmadıkları / aptalca buldukları şeylere karşı genel terbiye sınırlarına sığmayan tutumları var bu forumda. İnsan gibi tartışmak hayal resmen, hemen aşağılamaya çalışma, orta okul seviyesi hakaretler, dine / ırka bağlı yorumlar vs. geliyor.

sipeyskeyk said:

di ve spark beraber geziyor zaten, iki mal bulmuşlar birbirlerini. Fikrin varsa söylersin, bebe gibi aptal deyip kaçmak zaten zeka seviyeni son derece belli ediyor, no worries.

hiç tutarlı olmamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Atatürk e inanıyormusunuz? yada türklüğün tanımı tartışılırken de aynı duyarlılığa bekliyoruz herkesi..
düşünce özgürlüğü,ileri demokrasi?? bunlar sizin ileri sürdüğünüz kavramlar değilmiydi? oh wai..

ne dert olmuş türklüğün tanımını tartışmak. kuran'a inanan insanlara dogmacı ve yobaz deyip, 82 anayasasının yaptığı tanımı allah sözü gibi kabul etmek çok acayip.
Sosyal ağlarda paylaş

15 yaşındaki aptal bir ergen gibi post atmasaydın ben de öyle post atmazdım.
Burda yine saçma bir post atmışsın.
Burda "ırkçılık" yapıyor dediğin insanların %95 i sadece kürt oldukları için nefret etmiyor "kürt"lerden.

Sen de farkındasındır yakınan herkesin haklı olduğunun, sadece çıkıntılık olsun diye hümanistlik yapmaya gerek yok.
Politically incorrect olmak ile ırkçılık arasında baya fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet senin muhteşem düşünce yapına göre postum 15 yaşında erken postu olduğu için gelip tanımadığın adama kronik aptal demen gayet kabul edilebilir oluyor haklısın.

Neresinden tutsan haksızsın, hala hakaret etmeyi savunuyorsun. Çocukluğun mu kötü geçti nedir anlamadım ki ne bu saldırganlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...