Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olgun Kadınlardan Hoşlanmak

Soris

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

yokbeeabii. muhakkak oluyor bir falso. kadınlığın zirve yaşı 18-19'dur bence. (tabi anadolu'dan okul kazanıp gelen kezban ruhlulardan bahsetmiyoruz, fransız lisesi çıkışlılardan bahsediyoruz)

30 yaş kadını övgülerini çok duymuştum mesela ben. ama meğerse gençken doğru düzgün kızlarla takılamayanların 30 yaş civarı para sahibi olunca görece daha kalifiye kadınlarla takılmasıymış sebebi. lel

çok doğru bir tespit.Adam bizzat beni anlatmış.Neler çekmişim gençliğimde.Yanlış yerde yanlış zamanda bulunmak ne zor işmiş
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

yokbeeabii. muhakkak oluyor bir falso. kadınlığın zirve yaşı 18-19'dur bence. (tabi anadolu'dan okul kazanıp gelen kezban ruhlulardan bahsetmiyoruz, fransız lisesi çıkışlılardan bahsediyoruz)

30 yaş kadını övgülerini çok duymuştum mesela ben. ama meğerse gençken doğru düzgün kızlarla takılamayanların 30 yaş civarı para sahibi olunca görece daha kalifiye kadınlarla takılmasıymış sebebi. lel

1.si yaş kaç ?
2.si 18-19 demişsin 45 yaşındadamı 18-19 diyeceksin...

Ben öyle ayrım yapmam açıcası yaş olarak Çünkü çok mükemmel 28 de gördüm 35 te gördüm 18 de gördüm....
Yani Önemli olan bakım ve aile-kültürü.

Ama şuana kadar coğunlukla 25-29 yaş aralığı mükemmel bayanlarla rasladım. Sex hayatı olsun action ı olsun Normal takılabilirliğin arakadaşlığın olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...