Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olgun Kadınlardan Hoşlanmak

Soris

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Selamlar.

Trolleneceğini biliyorum ama yine de açmak istedim sizlerin görüşlerini merak ediyorum.

Yeni 24 oldum. Nedense hep genç gösteren olgun kadınlardan hoşlanıyorum yani 30 dan başlıyor bu 45 e kadar gidiyor. Kadınlar konusunda çok ciddi tecrübelerim yok ciddi bir ilişkim de olmadı bugüne kadar. Acaba bundan mı kaynaklanıyor?

Kendi yaşıtımdaki kızlar çok çocuksu geliyor. Direk olgun kadınlar çekici geliyor bana. Ama ciddi bir şey de düşünmüyorum onlarla ilgili cinsellik ve arzulamak bazında olay. Bir tanesi ile çıksam 1-2 ay sonra dehlerim gibime geliyor.

Anormal olduğumu düşünmüyorum bu isteğim sanırım direk bir anda kadınlar ile ilgili seviye atlamak istediğimden kaynaklanıyor gibi geliyor. Ama yine de kendi yaşıtımdaki kızlara bakasım gelmiyor baktıklarım da olduğunda da genellikle çakmak çakmak gözleri olanlara bakıyorum.

Bu arada büyük gösteriyorum. Genelde herkes 28-30 sanıyor.

Sizin hiç başınıza geldi mi böyle bir şey? Bence her erkeğin başına gelmiş olabilir bu durum.

Fazla trollemeyelim lütfen. Teşekkürler.

Adam FAHRİYE ABLA'yı yapmış kardeş, rahat ol, yalnız değilsin.Yaşadığın şey normal. Ama geçecek :)
Ayrıca o kadar normal ki yaşadığın, bir çok araştırmanın gösterdiği gerçek erkeğin seksüel açıdan en üst seviyede olduğu yaşların 20li yaşlar, kadının ise 40lı yaşlar olduğunu gösteriyor. Yani aslında karşılıklı bir çekim var.

Fakat asıl bu türden bir ilişki senin için gelip geçici olacaktır. Bir süre sonra bu senden yaşça büyük kadınlara ilgin kendiliğinden geçecektir.

Hee...Genç kızlarla birkaç çıktıktan sonra dehlermişim gibime geliyor diyorsun ya. O pek öyle değil, karşına çıkacak kıza bağlı. Serin kal, rahat ol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...