Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ülkede bir zamanlar

ahmd

Öne çıkan mesajlar

16 yaşımdaydım ve bakirdim. icq'den bi kızla frp seks yapıyorduk. Kız ankaradaydı falan böyle bi gün çılgınlık yapıp ankaraya gittim ve daha önce kızı hiç görmemiştim . 14 yaşında ama 180cm boyunda hayatımda (tüm zamanlar) tanıdığım en seksi anti-islamist kişiydi. Bir hafta akşamları ailemısi işten gelene kadar bütün gün oynaştık. Akşamları ulusta bir otelde kalıyordum. ilk öpüştüğüm kızı kaybettim ulaşamıyorum 13 yıldır..

Acaba icq'ümün şifresini hatırlayabilir miyim
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

16 yaşımdaydım ve bakirdim. icq'den bi kızla frp seks yapıyorduk. Kız ankaradaydı falan böyle bi gün çılgınlık yapıp ankaraya gittim ve daha önce kızı hiç görmemiştim . 14 yaşında ama 180cm boyunda hayatımda (tüm zamanlar) tanıdığım en seksi anti-islamist kişiydi. Bir hafta akşamları ailemısi işten gelene kadar bütün gün oynaştık. Akşamları ulusta bir otelde kalıyordum. ilk öpüştüğüm kızı kaybettim ulaşamıyorum 13 yıldır..

yaman tokmakçıymışsın kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Noyzura said:

yaman tokmakçıymışsın kardeş

83lüyüm Seksde güçlüyüm. since 1983
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...