Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bu oyunda en önemli şey oyuncu ve painkillers ın bizi almaması üzücü ki ben oyuna ilk başladığımda annen inc yoktu hangi klan liderine pm atsam geri döndüler, painkillers sorgusuz sualsiz başvurumu reddetti. amma velakin annen inc üyeleri topluca bir klana geçme kararı alırsa bende katılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

ingilizce konuşan diyorsunda bizde ts ortamı farklı biraz.

ts de geğiren, kız arkadaşıyla kavga ederken sesi gelen, uzaydan sinyal yollayan, boğulur gibi arada bağıran falan var biz de. push to talk kullanmayı ısrarla reddediyor millet.

mesela xaenin kaşarı çok seviyor. yemek sipariş ederken öğrendik bunu asdgfg

o yüzden 0 iletişimimiz olsun clanla. büyük eventlere, siegelere gelip iki büyü, ok sıkalım. onun dışında kendi kanalımızda işimize gücümüze bakalım durumu daha uygun gibi.

alliance olayı bize daha uygun gibi o yüzden. hem annen inc'i de çok benimsedik.

şu anlattığın konseptte olmaz zaten LA.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

çok kral bir mining tip veriyorum hazır mısınız:

orkrim'in kuzey batısında bir banka var, sadece banka, chaos stone yok. etrafı metal vein dolu. çalı çırpı da yok net görüyorsun veinleri. hepsi birbirine yakın. ne gelen geçen oluyor ne de gelip kazan. kazdıkça da bankaya atıyorsun zaten. gankleseler de koymaz.

burayı oynadığım son gün haglere giderken keşfetmiştim. bayramda herkesi banded giydirirsin o derece.

aylavyu bu arada arkeyn saglam iron kaldırıyorum bugün
Sosyal ağlarda paylaş

onun dışında essense'ler var tabii her türlü gather'dan çıkabiliyor fishing ve digging dışında. o essenceler ile temel malzemeleri bir araya getirip farklı materyaller yaratabiliyorsun. UO mantığı ile iron topluyorsun ve atıyorum old copper essence'i ile o ironları old copper ingot'a çeviriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

safezone en kötü yer oyunda vakit geçirebileceğin.

gather yapmak istiyorsan çıplak ve elinde sadece tool ile şehirden çık, gather yap sonra recall çek. hatta uzun süreli planın varsa bankaya bol bol tool at chaos bindstone'lara bind ol onun civarında gather yap. safezone etrafı çok gank yersin.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kaynaklar hep bitmiş oluyor.ama nedense takıldım kaldım oralarda.derdim de gatherer bi karakter yapmak.

oyunda saçma saçma mine başında saatler geçirmek bile sıkmıyor insanı anlamadım nedir.2 gün önce hesabı kapatıcaktım, dün 4 saat materyal topladım, o bile zevk veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://yourmom.at/agon/

şu haritayı aç, sol menüden herşeyi aktif et. mapte belli bölgelerde chaos bindstone'lar göreceksin. bunlar şehirdekiler ile aynı işe yarıyor fakat safezone'da değil ve yanların hemen banka var.

http://yourmom.at/agon/?coords=-578,-1828

mesela. orada bindlarsın, etrafta gather yapar, recall çeker, bankaya atarsın sonra devam. bol bol gank yersin ama yine de safezone'a kıyasla 10 kat daha fazla materyal istiflersin. ondan sonra yeterince birikince şehre döner craft yaparsın kafana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...