Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

xeno açsana abi grafikleri o ne öyle mario kategorisinde oynuyosun oyunu belli ki makine kaldırcak, çamur grafiklerle 120 fps le oynuyacağına full de 60 la oyna. 35 altına kadar fark etmiyorsun, yavaşlama olmuyor.

o robe texture u nedir abi, bende üzerinde işlemeler kakmalar falan var asdasadsadsadsadsads
Sosyal ağlarda paylaş

bir de leather, iron getirin hepinize fine robe yapayım pis fakir zenciler. bu ne hal herkes r0 itemlarla dolaşıyor. fine cloth / primalist armoru ve r30 staff yapabiliyorum. materyalleri getirin yeter ben parasını da veririm. hatta cloth da getirmeyin. leather, iron yok onları getirin yeter. pis fakirler.

ps. lux arcana'ya başvururken benim adımı verip de oynamayan vs. varsa rica ediyorum clandan çıkarsın. clan lideri beni mumble'da yakalayıp duruyor senin arkadaşın senin arkadaşın diye. hiç hayatımda adını duymadığım adamlar. oynamayacaksanız çıkarın karakteri clandan.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bir de leather, iron getirin hepinize fine robe yapayım pis fakir zenciler. bu ne hal herkes r0 itemlarla dolaşıyor. fine cloth / primalist armoru ve r30 staff yapabiliyorum. materyalleri getirin yeter ben parasını da veririm. hatta cloth da getirmeyin. leather, iron yok onları getirin yeter. pis fakirler.

ps. lux arcana'ya başvururken benim adımı verip de oynamayan vs. varsa rica ediyorum clandan çıkarsın. clan lideri beni mumble'da yakalayıp duruyor senin arkadaşın senin arkadaşın diye. hiç hayatımda adını duymadığım adamlar. oynamayacaksanız çıkarın karakteri clandan.

Lux arcanaya girerken senle konusmustum amma velakin ne basvuruda nede maojehl la konusurken senin ismini vermedim, yaniii ben değilim o senin arkadasınım diyen. :D
Sosyal ağlarda paylaş

denalir said:

bingildak said:

Lux arcanaya girerken senle konusmustum amma velakin ne basvuruda nede maojehl la konusurken senin ismini vermedim, yaniii ben değilim o senin arkadasınım diyen. :D

oynamaya devam ediyor musun girdin mi naptın?

adımı vermen sorun değil abi zaten, herkes verebilir yeter ki oynayın yani, adam inaktif adam ararken bana sormasın neden arkadaşın oynamıyor diye ondan diyorum.

oynamayan da forumdan bir pm atsın bana yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Annen Inc.'de o bıraktı Lux Arcanayı

Bingildak bişey soracam biz böle küçük bir türk clanı olarak böle büyük alliance'a yancı olabilir miyiz? ne yapmamız gerekiyor onun için kendimizi kanıtlamamız için.

Hani clan olarak kendi aramızda takılalım diyoruz ama siege miege vs olunca yardıma gelelim. Bir de böle güzel bir clan şehrinde güvenli takılabilelimn istiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kim diplomacy yapacak clandan? var mı no-life oynayıp, güzel ingilizce iletişim kurabilen? ona göre isim vereyim görüşelim derlerse.

hamletleri falan genelde küçük clanlara veriyorlar alliance'da fakat biraz kendini göstermek gerekiyor. bölgeye adam sokmaman gerekiyor vs. sorarız onu da.
Sosyal ağlarda paylaş

Dur ya buraya da atayım

bingildak said:

Patide bir bahar temizliği yapsak?

MMORPG başlığının altında oyunların çoğu patates olmuş.

aion, patates.
darkfall, patates.
mortal online, patates.
swg, tarih

.....

Adam darkfallu swgyle falan karşılaştırıyor. Sonra bide utanmadan arlanmadan bu bölüme mesaj atıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...