Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Party prowess and kill distribution: This is high priority for us. Playing with clanmates or friends should be rewarding and entertaining. Some aspects of the current implementation create confusion and require players to manage kills distribution in a very unintuitive way. We’re planning to do away with the last hit mechanic.
We’re simplifying prowess and kill distribution mechanics for parties making all prowess gains from PvE distributed evenly and have kills awarded to party members in round-robin fashion.

şu benim için oyunu değiştirir ya
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle oyun rahatsiz edici şekilde zevkli olmaya başladı. Çoğumuz nab seviyesinde oyuncularız, yok clan sehirlerine girmeler, yok efenim kraken görme çabaları, acaba denizden gelen adamları nasıl gemiye çıkarmayız düşünceleri akabinde kapılara ikili baraj kurmalar, aha denizin aşası bi garip gözüküyo bi bakalım diyip denize dalmalar tırsılıp tekrar gemiye kaçmalar, işte bunlar hep seks arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jetlag + yol yorgunlugu aksam 8 de uyuyakalmışım, bir kalktım saat 5 asdasd.

fırsattan istifade totalde sanırım 9 map falan çıkardım. 1k'dan 30k'a çıktım, son med. map'i yaparken skir takıldı peşime 35k pp. tam 15-20 dk kapıştık abi adamla, abartısız. ellerim titredi bildiğin heyecandan ashduashduashdas. ADAMIN OKU BITTI BENI OKLAMAKTAN HAHAHA. juke manyağı yaptım, arada VW ile yavaş yavaş dövdüm. gearlarımız denkti, ikimizde fine / studed ve r30 lar vardı. saatlerce farm yapmış gelmiş bir de güzelim gank'e 150'e yakın skinning lootu, gold, set 2x r30 silah falan çok iyiydi asdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...