Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Dün 50k'lık adam seninle aynı fikirde değildi abi ne olduğumu şaşırdım dskfhd. Bi 15 lik adam öyle güzel oturtmuyor yani. Ses çıktı ses.

kayanın arkasından sıçar pozisyonda adamların ne kestiği izlerken kafamızın üzerinden bi anda ok geçti ya fiiuuu! diye.

adam daha dönmeden bakmadan yay çekmeden ok attı abi.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse r80 itemla solo gezecek testisler daha icat edilmedi.

r30'dan sonraki itemların costları saçmalıyor. ne kadar no lifer olursa olsun, clan pvpsi dışında riske edeceklerin sayısı yolda karşılaşacağın kadar olmaz. df1 i ben bırakırken, yani launchdan 1.5 yıl sonra hala milletin ortalama geari r40'dı.

neler yazdım sildim ya
Sosyal ağlarda paylaş

Steam uzerinden satin aldim oyunu .dün torrnt ile indirip patch yapmistim . steam 0dan indirmeye basladi . steam e kendi indirdigim clienti gosterdim aldi icine . ona tikladigimda hesap adi istiyor ama daha hesap almadim giremiyorum . oyunu tekrar indirmeden nasil hesap alirim bilginiz var mi ?
tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Dün sizin yanınıza gelirken yolda player cesedi gördük bir tane. Gittim yanına mounttan indim o sırada "sen bak abi içine al lootla" dedi herhalde sikko itemlar olacağını tahmin etti. Açtım loot'u hakikaten CHAINMAIL SET vardı içinde ama ben yine de hıyarın tepkisini ölçmek için "OOOO ÇOK İYİYMİŞ" dedim.

Daha cümlemi bitirmeden inmişti mounttan öküz.
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

Steam uzerinden satin aldim oyunu .dün torrnt ile indirip patch yapmistim . steam 0dan indirmeye basladi . steam e kendi indirdigim clienti gosterdim aldi icine . ona tikladigimda hesap adi istiyor ama daha hesap almadim giremiyorum . oyunu tekrar indirmeden nasil hesap alirim bilginiz var mi ?
tesekkurler

Abi hiç bilmiyorum ama bildiğim tek şey bi kısmını sağdan diğer kısmını soldan yaptığın hiç bir şey çalışmıyor oyunlarda. Nereden aldıysan oradan indir en temizi.
Sosyal ağlarda paylaş

steame kendi indirdiğim clienti gösterdim dediğin, add a non-steam game'den mi? öyleyse hiçbi cacığa yaramaz o. steamin oyunu indirdiği klasörün içine önceden indirdiğin dosyaları at, oyuna sağ tık - properties'den Verify integrity cache'e bas, olursa olur olmazsa gg tekrar indircen.
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

tesekkurler

steam konusunda bilgim yok ama senin yerinde olsam yapacağım şey torrentten çektiğimi kurar, sonra peçler, sonra windows ayarlarına girer region/language u US yapar sonra klasöründen çalıştırırdım (launcher ile) karıştırmazdım gereksiz detay.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

steame kendi indirdiğim clienti gösterdim dediğin, add a non-steam game'den mi? öyleyse hiçbi cacığa yaramaz o. steamin oyunu indirdiği klasörün içine önceden indirdiğin dosyaları at, oyuna sağ tık - properties'den Verify integrity cache'e bas, olursa olur olmazsa gg tekrar indircen.

Sana noluyo ki?
Sosyal ağlarda paylaş

normalde olan şey şu, sen oyunu siteden satın aldığında cd key veriyor (ki çok saçma bir sistem var, eğer yazmazsan bir kenara bir daha bulamıyorsun, support vermiyor). CD key'i aldıktan sonra register diyip hesap oluşturuyorsun ve cd-key'ini giriyorsun. ondan sonra o hesapla login oluyorsun. eğer steamden cd key vermiyorsa demektir ki steamid'e register ediyordur ve steam üzerinden login olup girmen gerek. o zaman tavsiyem hiç torrent falan karıştırma, non-steam yerine normal oyun listesinden download et ve kur. steam üzerinden oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Xenocide said:

Sana noluyo ki?

keslan

alıcam olum ama şimdi 1 ay rift sub. 1 ay ps2 sub. var beleş, onlara yazık olmasın diye yoksa alırdım yani dfsgd
Sosyal ağlarda paylaş

csubasi said:

Sagolun
Steam ile alinca da key gelmedi mail adresime . Kotali baglantim var bu yuzden basinizi agritiyorum .

Bu aksam yaninizda dolasirim umuyordum ama olmayacak sanirm . ben netten arastirmaya devam edeyim

steamden aldiysan key gelmiyor zaten. oyunu actiginda launcher'in sag ustunden registerla hesabini acip direk daliyosun oyuna
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...