Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

Xenocide said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?83,6859304,6906517#msg-6906517
Finklorpeyniri said:

ya bütün oyunlara heytırlık yapıp gidip planetside2 oynayıp inanılmaz abi diyen adamı ciddiye almayın lütfen.

wut?

ben gerçekten bir oyunu uzun süre sevdiğini görmedim. planetside dışında övdüğün oyun görmedim hatta sanırım

ÖM'den mi attın anlamadım da;

bi oyunu uzun süre sevmemek hater'lık mı oluyor şimdi? fanboy değilsen otomatik hater mı oluyorsun o nasıl mantık?

PS son zamanlarda çıkan başarılı fps'lerden, sen beğen beğenme. BF3 keza gayet başarılı. Ama ikisinin de bir sürü eksiği var. Eksiklerini söyleyince hater olunduğunu ilk defa senden duydum. Şimdi "PS2NİN EKSÖKLÖRÖNÖ SÖLÖMÖYÖN" demeyesin diye, optimizasyonun daha iyi olabileceğini çok kere söyledim, empire balance'daki sıkıntılardan falan bahsettim, bazı pay2win'lik durumlarından bahsettim ama bunlar oyunu kötü yapmıyor deyince de hemen fanboy.

bu oyun da güzel olabilir, oynamadığım için bilemem ama eksikleri gün gibi ortada ki bizzat siz söylüyorsunuz zaten, ben tekrarlayınca niye hater oldum?
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim str primalist e donucem. oyuna zaten str booster ile baslamistim su an tier 3. onu 4 yapip. base str i 50 e cekip wisdom i 60 a cekicem school u law a cekip, bufflari 75 liycem. vw zaten 75. ondan sonra weaponsmith e abanirim malzeme var zaten rank 30 staff + t2 primalist armor yapabiliyorum zaten bi de weapon r30 yapabilirsem akar gibime geliyor.

yalniz alchemy ve food problem ya. bunlar olmadan competitive pvp de siciyosun gibi.

soyle bir sey oluyor fakat muzigi kapatin korkunc.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_bGNPdMjwJY
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

Silenced said:

Silenced said:

Bende baslamayi dusunuyorum ingilizce sifir rahat oynayabilirmiyim ?

turk guild/clan varsa problem olmaz sanirim

Turk clanı bildiğim kadarıyla malesef yok şu anda. Pain Killers 4 kurucusundan 2'si Turk olmak üzere (ben - Quelnil Jelantru ve Vorenas Jelantru) kurulmuş olsa da international bir clan dolayısı ile ingilizce bilmek malesef şart.

DF1'deyken clanı kurma amacımız birlikte oynamaktan keyif aldığımız insanlarla oynamaktı, ve hala öyle, dolayısı ile clana gelen her yeni üyenin var olan üyeler ile iletişime geçebilmesi, Mumble'a müsait olduğu zamanlarda girebilmesi vb. bekleniyor.

Ama bence bu kadar adam varken bir Turk clanı kurulabilir.
İlerde ben ve Bingildak Maejohl (Alliance lideri) ile konuşup belki alliance'ada aldırabiliriz, tabi bunun için clanın oturmuş bir şekle gelmesi lazım, reputasyonun iyi olması lazım vb. vb. Darkfall clanlar arası politikanın pvp'ninde önüne geçtiği bir oyun, ama bu özelliği endgame'de belli olduğundan şu anda DF1'den gelenler hariç insanlar farkında değil.

Mortis bu arada clandasın ama hala tanışamadık seninle, online yakalarsan beni whisper at :)
Sosyal ağlarda paylaş

o zamana gore kiyaslayinca adamlar cidden performansi arttirmis ama, bildigin agir load lag + crash var adamlarda. ben o video cekimi disinda hic crash olmadim. load lag de tamamen yok oldu. laptop da fps de deli artmis ama asil pc i merak ediyorum. genel olarak nvidialar da artis var diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...