Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

deneme

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

Ardeth.. artık anlamışsındır, daha açık bir kanıt gökten zembille inse bulamazsın

bu dediğim karşıdakinin ne dediğinden ne yaptığından ne yediğinden ve nereye sıçtığından bağımsız bir olgu. özellikle bu olguda bir insanın fotoğrafını koyup defalarca inatla dalga geçmeye çalışmak önemli bir yere sahip.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Ardeth said:

abi niye liseli aptallar gibi biriyle dalga geçmeyi bu kadar zorluyorsunuz

yaraticilik falan olsa yine anlarim da. senelerdir ayni terane, biri resim koyar sonra digerleri "sfdhsshsjdgsgsjj" falan yapar.

Biraz kendinizi de asip beni sasirtsaniz cok daha fazla malzeme cikartirim size de, neyse.

sana da bi çift lafım var. sen de gerçekten sallıyor musun sallamıyor musun onun polemiğine girmeyeceğim şimdi ama "sallamıyorum sizi" yazdığın temalı her mesaj "BEN YAZDIKLARINIZI SALLIYORUM VE GICIK OLUYORUM" diye bağırıyor resmen. Bu mesajlarını okudukça insanların midelerine kramp giriyor bilgisayar başında ve bu yüzden bu kadar hınç çıkarıyorlar diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın kafa basmıyor, yeteri kadar dalga geçilirse belki bir şeylerin farkına varır

vitesi 2 ye takıp arabayı vurdurmak gibi düşün

madem burada olmayı tercih ediyor o zaman kendisiyle ilgili bazı şeyleri geliştirsin
ben ortaokulda bildiğin "bullying"e maruz kalan bir adamdım ki 3-5 kişinin de değil komple bir dönem ama aynı olay lisede olmadı, insnalarda değişti ama öncelikle ben değiştim, geliştridim "ya bu nedne oluyor" diye sorguladım

ortaokuldaki ben ile şimdiki ben arasında insan ilişkileri yönetimi açısından dünyalar kadar fark var, demek ki düşününce oluyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Adamın hoşuna gidiyor olabileceği ihtimalini niye düşünmüyorsunuz la bu arada?Ben çok kişi tanıdım bu tarz bullying arsızı ki iplemiyorum sizi devam edin tarzı söylemleriyle kuvvetli ihtimal hoşuna gidiyor bence asdf

Bu da ikinci neden, hak edilmeyen ilgi bahşedilmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

adamın kafa basmıyor, yeteri kadar dalga geçilirse belki bir şeylerin farkına varır

vitesi 2 ye takıp arabayı vurdurmak gibi düşün

madem burada olmayı tercih ediyor o zaman kendisiyle ilgili bazı şeyleri geliştirsin
ben ortaokulda bildiğin "bullying"e maruz kalan bir adamdım ki 3-5 kişinin de değil komple bir dönem ama aynı olay lisede olmadı, insnalarda değişti ama öncelikle ben değiştim, geliştridim "ya bu nedne oluyor" diye sorguladım

ortaokuldaki ben ile şimdiki ben arasında insan ilişkileri yönetimi açısından dünyalar kadar fark var, demek ki düşününce oluyormuş

kafa basmiyor? hahahah

beni gercekten taniyanlar burdaki halimle disardaki halimin ayni olmadigini bilir, nasi biri oldugumu bilir. isteyen ozelden mayhem ve coco oncelikli olmak uzere sorsun yani.

burda benim hosuma giden olay baska, zaten yukarda aciklamislar. patidekilerden baska kimse burda takildigimi bilmiyo o yuzden cok rahat ve istedigim gibi takilabiliyorum yani.

bu mesajada bi 10 kisi takicak simdi..neyse
Sosyal ağlarda paylaş

şu şekilde savunmaya geçiyor olman bile aslında ne kadar ciddiye aldığını ortaya koyuyor, "dışarıda beni tanıyanlar var" argümanın o kadar geçersiz ki doruysa da klavye başında farklı bir insan olduğunu gösterir ki oturmuş bir kişiliğin emaresi değil bu

ben burada tanıyıp da dışarıda görüştüğüm insanların alayının aynı kişiler olduğunu gözleyebildim ki onlara karşı takılan tavırla seninki arasında neden bu kadar fark olduğu oldukça sarih şekilde gözler önüne seriliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dışarıda nasıl biri olduğunu düşünüyorsun bilmiyorum ama Ankara'ya geldiğinde pek beğenmedim seni ben. Bilen bilir baya sıcak kanlı bir insanımdır ama bariz bir daha görüşmem dedim insanlara. Bir şey sorduğunda sana cevap verirken dönüp tvye bakman falan baya bi garipti en basitinden, hani sorun beni dedin ya o yüzden söylüyorum seni bir kez görmüş bir insan olarak. Bizde çok matah insanlar olmayabiliriz ama en azından nezaket gereği gözünün içine bakmaya çalışır insan konuşurken ya da dinlermiş gibi yapar. Bunu sana saldırmak için söylemiyorum ama düzeltmen gereken şeyler var Olcaycım üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Abi dışarıda nasıl biri olduğunu düşünüyorsun bilmiyorum ama Ankara'ya geldiğinde pek beğenmedim seni ben. Bilen bilir baya sıcak kanlı bir insanımdır ama bariz bir daha görüşmem dedim insanlara. Bir şey sorduğunda sana cevap verirken dönüp tvye bakman falan baya bi garipti en basitinden, hani sorun beni dedin ya o yüzden söylüyorum seni bir kez görmüş bir insan olarak. Bizde çok matah insanlar olmayabiliriz ama en azından nezaket gereği gözünün içine bakmaya çalışır insan konuşurken ya da dinlermiş gibi yapar. Bunu sana saldırmak için söylemiyorum ama düzeltmen gereken şeyler var Olcaycım üzgünüm.

insanlar konusurken gozunun icine pek bakamiyorum. cidden neden tam olarak bi aciklama getiremiyorum ama herkesle ayni sekilde bu olay. bi fikrim de yok acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...