Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GALATASARAY NE GÜZEL KOYDU YA

DeathLord

Öne çıkan mesajlar

adamlar bide bizim taraftırımız söyle ,yok fener taraftari söyle yok beşiktas taraftari söyle dedi görüyoruz bir kac mactir, bitmeyen küfürler, bu macta sahaya da daldılar..

hayir biz zamanında yurdumun insani öküz kafası basmaz,senin benim gibi saglıklı dusunmez dedik dinletemedık, onlara göre gs taraftari süper elit kesimden olusuyor,digerleri capulcu, en güzel cevabi verdiler bugun stadda sonu gelmeyen küfürler ve sahaya atlayanalar ile lol
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Abi güzel diyosun da,

taraftarı girdi falan diyosun da,

ne güzel söylüyosun da,,

http://cdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2012/04/Eboue-Attack.png

plz, konuşma hakkı yok beşiktaşın bu konularda.

yazımı tekrar okudum da, tam olarak hangi cümlede beşiktaş taraftari bunu yapmıyor demişim ?? gösterirsen düzeltirim..

hatta o zman da dedim, yukardaki yazımda da dedim inatla, ulan bu insanlar kardeş, biri beşiktaşli oteki gsli gece ayni odada kalıyorlar, sabah kalkıp farklı stadlara maca gidiyorlar ne kadar farklı davranabilirler...

ama aysal o kadar gaz verdi ki taraftar kendini cok elit sanmaya basladı,inandılar buna.. yok küfür olmaz,yok olay olmaz, al gördük işte diyorum ben de..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne güzel işte gazı verdi adamlar en azından düzgün durmaya çalışıyor.Aradan bir iki tanesi fırlamış sende GÖRDÜKGÖRDÜK yapma artık.Her zaman var o dengesizler.Afferin ünal aysala çok mantıklı hareket ediyor.Tüm stadı kontrol altına aldı neredeyse.Yapsın sizin yöneticileriniz de.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

stadi kontrol altına alan aysal degil yalnız,

takım iyi giderken kimse agzını acmaz, 2 puan kaybi 1 hakem karari, sonra küfürler susmaz, hala ögrenemedınız türk insanını

Şu son 2 yılda Arena'da taraftara yapılan tahrik hiçbir statta hiçbir taraftara yapılmadı dalga mı geçiyosun sen?

İnönü'de bu akşamki olaylar yaşansa 2 kişi atlamazdı ben sana öyle söyleyeyim, hatta maç bitmezdi daha net açıklamak gerekirse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...