Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

komunikasyon banı yedim. low prioya düşmüyorsun ama kesinlikle konuşamıyosun kimseyle. mic dahil kapalı. gerçekten ızdırapların en büyüğü.

sinyalle anlaşmaya çalışıyosun çok korkunç. babil gibi böle gerçek bir trajedi.

senin takımdakiler anlayabiliyor mu o banı yediğini.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oynayayım dedim lolden sonra, 7 yıl dota flm oynamıştım zaten, sf aldım klasik her şey iyi güzel hoş, ama towerlar ve well neden hiç damage vurmuyor? hadi welli geçtim, arkadaş towerların hiç bir esprisi kalmamış şu oyunda? onun dışında beğendim gibi, arada oynarım girip.

pl op bu arada.

silkti attı adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

BU KONUŞMA BANININ NE KADAR SÜRESİ KALDIĞINI NERDEN GÖRECEĞİM?

miss bile veremiyorum çünkü. Y çalışmıyor

edit: yok anlayamıyor hiçbişi yazamıyorum ss veremiyorum sıfır böle. ve süresi yazmıyor biyerde

dün yedim ben de galiba ilk defa sövdüm oyunda birilerine dün öğlen ve direk yemişim ağzıma banı :D akşam 5 arkadaş oynuyoduk skypetan sıkıntı yoktu da bu sabah erken uyandım bir oyun atayım işe gitmeden dedim allahım ellerim titredi başıma ağrılar girdi :'( witch doctor ile hardtayız karşımızda kotl var doctor iyi oynuyor ama ward almıyor bir türlü habire yandan yiyoruz dalgayı, adama ward alsın diye sessiz sinema oynadım resmen bir adama sinyal veriyorum bir ward atması gereken yere bir de ward satın alıp satıyorum sürekli arada yine sinyalliyorum falan. rus herif ingilizcesi de iyi değildi pek.

"what my frend what what" deyip durdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

abi oynayayım dedim lolden sonra, 7 yıl dota flm oynamıştım zaten, sf aldım klasik her şey iyi güzel hoş, ama towerlar ve well neden hiç damage vurmuyor? hadi welli geçtim, arkadaş towerların hiç bir esprisi kalmamış şu oyunda? onun dışında beğendim gibi, arada oynarım girip.

pl op bu arada.

silkti attı adam.

ha?
Sosyal ağlarda paylaş

Bunneh said:

Lectre said:

pl op bu arada.

silkti attı adam.

ha?

ha? derken. adam yuzde yuz hakli bence towerlar creep gibi hic dmg vurmuyor.
mid game falan neysede daha 2. dakikada gir tower altina adam kes piknik yap guneslen cik sonra rahatca o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...