Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

carnobilden sonra boyle oldular bence. geri geri evriliyolar adeta. daha ne kadar gerizekali olabilirler diyosun, beteri cikiyo.

o yuzden tavsiyem iyi bi vpn ile us ip alip 80-90 pingle us-east de oynamaniz.

tabiki yine ruslar gelicek ama 10 da 9 degil, 10 da 2 falan gelicek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sinavdan ciktim geldim, sayfalarca kavga cikmis. Eskisini modere edemem ince bir sekilde bu yorgunlukla ama her zaman yaptigimi yapip yine konuyu bir sureligine kilitlemeyi de istemiyorum simdi.

Zamani geriye aliyorum dun aksama. Gidiyor hersey. Dota hakkinda tek bir mesaj yok zaten. Bir daha irkcilik yapanin da oldugu gibi disari alinmasini istiyorum. Irkcidir kotudur, sifir tolerasyon politikasi bundan boyle benim modere ettigim bolumlerde. Saka yollu bile olsa. Sikayetiniz varsa yonetime tasiyin.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Sinavdan ciktim geldim, sayfalarca kavga cikmis. Eskisini modere edemem ince bir sekilde bu yorgunlukla ama her zaman yaptigimi yapip yine konuyu bir sureligine kilitlemeyi de istemiyorum simdi.

Zamani geriye aliyorum dun aksama. Gidiyor hersey. Dota hakkinda tek bir mesaj yok zaten. Bir daha irkcilik yapanin da oldugu gibi disari alinmasini istiyorum. Irkcidir kotudur, sifir tolerasyon politikasi bundan boyle benim modere ettigim bolumlerde. Saka yollu bile olsa. Sikayetiniz varsa yonetime tasiyin.
Oh be!
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

biseksüel tribi atmış adam
şikayeti iletiriz ayrı, moba forumunun modu niye gerge ya?

DEATHLORD HAKAN olmalı. artık değiştirilsin gerge. tharkas hadi gönüllerin şampiyonu falan ama gerge ne ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...